7 порад на 23 липня: якщо ви їдете у відпустку, то неодмінно подбайте про цінні речі, які плануєте залишити вдома

01_index
Якщо ви їдете у відпустку подбайте про цінні речі, які плануєте залишити дома

1. Іменини – свято, що припадає на день, у який церква відзначає пам’ять однойменного Святого. 23 липня іменини святкують люди з іменами Антон, Данило, Леонтій. Неодмінно зателефонуйте та привітайте своїх знайомих зі святом!

2. Всесвітній день китів і дельфінів

Сьогодні у світі відзначається Всесвітній день китів і дельфінів (World Whale and Dolphin Day). Це свято було засновано в 1986 році, коли Міжнародна китобійна комісія (International Whaling Commission: IWC), після 200 років нещадного винищення, ввела заборону на китовий промисел. Заборона діє і понині і означає, що в усьому світі полювання на китів, а також торгівля китовим м’ясом заборонені.

Однак, китовий промисел - не єдина загроза для даних тварин. Ще один з головних факторів зникнення китів, дельфінів і інших морських ссавців - це їх відлов для дельфінаріїв, океанаріумів і цирків.

Тому, сьогоднішній день вважається днем захисту не лише китів, але і всіх морських ссавців. Щорічно в цей день різноманітні природоохоронні групи та організації проводять акції та демонстрації на захист китів та інших морських ссавців. Часто екологи об'єднуються і присвячують цей день захисту одного унікального виду, якому загрожує смертельна небезпека зникнення.

Примітно, що 23 липня - не єдина дата, багато країн засновують національні дні китів. Так, наприклад, Австралія, починаючи з 2008 року, вирішила відзначати Національний день китів в першу суботу червня, а в Америці Всесвітній день китів традиційно відзначають в період літнього сонцестояння - 21 червня. Необхідно відзначити, що існує ще одна дата для проведення заходів Всесвітнього дня китів і дельфінів - 19 лютого, коли відзначається Всесвітній день захисту морських ссавців (День кита).

3. 1903 — через місяць після утворення корпорація Ford Motor Company випустила у продаж свій перший автомобіль «модель А». 

Протягом першого року свого існування компанія виробила 1700 автомобілів. Перший автомобіль, виставлений продаж, був описаний як „найдосконаліша машина на ринку, яку може водити навіть 15-річний хлопчик”.

Нехай цікаві факти із історії розвитку суспільства надихають вас до пізнання!

4. 1943 - на Тернопільщині нацисти ліквідували єврейські робочі табори у Зборові (розстріляно близько 500 осіб), Озернянах (260), Олієві (38), Великому Глибочку (640) та Тернополі (близько 1500 жертв).

Вивчайте минуле своєї країни й будете впевнено дивитися у майбутнє!

5. Ні для кого не секрет, що ми сьогодні живемо якимось лихоманним життям. Для багатьох стало звичним закінчувати робочий день з головним болем. З тиском, який наростає і навколо і всередині вас, щось треба робити.

Як не дивно, все що потрібно робити - це нічого не робити. Вам потрібно лише навчитися, коли виникає складна ситуація - що б це не було, - не дозволяти їй засмоктати вас.

Для цього треба посміхатися. Завдяки такій простій дії світ змінюється, і те, що загрожувало опинитися великою неприємністю, так ніколи нею і не стає.

Спочатку може бути дуже складно оцінити результати Внутрішньої Посмішки, не кажучи вже про те, щоб повністю і правильно опанувати її технікою, але з часом, якщо ви будете досить часто її виконувати, вона стане невід'ємною частиною вашого життя.

Де б ви не були, чи ви стоїте, ходите чи сидите, посміхніться, розслабтеся, наповніть своє серце любов'ю і дозвольте хвилям любові залити все ваше тіло. Це так просто і так корисно. Просто поселіть спокій і любов у вашому серці, частіше посміхайтеся - і всі ваші неприємності розтануть, як лід під променями сонця.

Мудрість Дао

6. Якщо ви їдете у відпустку подбайте про цінні речі, які плануєте залишити дома.

Сезон відпусток — рай для злодіїв. Експерти наголошують, що ховати гроші у банки з крупою чи цукром — не можна, зашивати гроші в конвертах в подушки — теж не варто, ховати під матрац —  теж ні, бачки в туалетах теж — ні, усі ці “надійні” схованки вже знайомі бувалим крадіям, тому ліпше сісти і подумати добре де ж можна це зробити, ось один надійний варіант, для тих, хто дуже боїться і не хоче втратити – можна зашити гроші в підкладку одягу, причому частинами і в різних місцях і розвісити їх по шафах.

Якщо він і знайде суму, то навряд чи у злодія вистачить терпіння по дві години розпорювати Вашу підкладку і шукати гроші. Але, бувалі злодюжки, кажуть, що краще не ховати вдома гроші, ліпше віднести їх до банку і там залишити до кінця відпустки, так точно надійніше…

Отже, заховайте гроші понадійніше і з спокійною душею насолоджуйтесь довгоочікуваною відпусткою.

7. Ми так цілий рік чекаємо літа, а коли воно приходить, то жаліємось, що жарко, що швидко псуються продукти, що часто відчуваємо спрагу, що важко у маршрутному транспорті і не замічаємо безліч приємних речей: що можемо спати при відкритій квартирці і відчувати це літнє повітря в себе дома. Не цінуємо те, що тільки у цю пору року можемо поплавати у прогрітій сонечком річці чи озері і відчути неймовірну прохолоду. Не зауважуємо що день став довший і о 9 вечора ми ще добре бачимо співрозмовника на вулиці. Та звичайно є ще безліч речей, які дарує нам літо і які можуть принести вам масу позитиву! Ви тільки їх замічайте і насолоджуйтеся ними!