7 порад на 20 жовтня: привітайте кухарів та кулінарів з їхнім професійним святом!

fgsKC-mv0fY
Привітайте сьогодні кухарів та кулінарів з їхнім професійним святом!

1. Іменини — це святкування дня святого, на честь якого людині було дано ім’я. Сьогодні іменини святкують люди на ім’я Аделіна, Аліна, Марк, Сергій, Юліан. Привітайте близьких вам людей, які носять такі гарні імена з днем ангела!

2. Всесвітній день профілактики остеопорозу. Остеопороз є захворюванням, що знижує щільність кісток. У процесі хвороби скелет людини стає більш крихким, а ймовірність переломів значно зростає. Вживайте продукти багаті на кальцій, дотримуйтесь здорового способу життя та кожен день гуляйте на свіжому повітрі.

3. Всесвітній день статистики. Не забудьте привітати працівників цієї сфери з їх професійним святом!  ІА “7 днів-Україна” приєднується до поздоровлень на адресу всіх, хто так чи інакше пов’язаний з цією корисною сферою діяльності, і бажає їм успіхів та нових досягнень! З Міжнародним днем статистики!

4. День військового зв’язківця. Військовий зв’язок є невід’ємною складовою частиною управління Збройними Силами, його матеріальною основою. Від його стану та функціонування багато в чому залежать оперативність керівництва військами, своєчасність застосування бойових засобів і зброї. Неодмінно привітайте військових зв’язківців!

5. Міжнародний день авіадиспетчера. Привітайте своїх знайомих і родичів з їх професійним святом! Безпека в небі знаходиться в руках цих людей на землі. На авіадиспетчерів покладена велика відповідальність і до їх професіоналізму пред’являють найвищі вимоги.

6. Міжнародний день кухаря і кулінара. Не забудьте привітати знайомих кухарів з їх професійним святом! ІА “7 Днів-Україна” приєднується до привітань. Бажаємо Вам успішних шедеврів і заслуженої подяки Ваших клієнтів, здоров’я Вам і смачного Вашим шанувальникам!

7. А чи знаєте ви, що саме сьогодні, 20 жовтня, у 1868 році було створено перший приватний комерційний банк в Україні?

На сьогоднішній день без банківської системи ми вже не уявляємо нормального існування та функціонування економіки. Будь-яка господарська діяльність значно спрощується цим універсальним елементом.
Нехай цікаві факти з істрії розвитку суспільства надихають вас до пізнання.