7 порад на 14 червня: привітайте блогерів!

Blogger
Привітайте сьогодні блогерів зі святом!

1. Іменини — це святкування дня святого, на честь якого людині було дано ім’я. Сьогодні іменини святкують люди на ім’я Василь, Віра, Гаврило, Давид, Павло. Привітайте близьких вам людей, які носять такі гарні імена з днем ангела!

2. Всесвітній день донора крові

У травні 2005 р., в ході Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я, міністри охорони здоров’я світу одностайно прийняли заяву про прихильність і підтримку добровільного донорства крові. У резолюції WHA58.13 вони постановили щорічно проводити Всесвітній день донора крові 14 червня.

Цього року Всесвітній день донора крові знову проводиться у всьому світі і буде координуватися Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Міжнародною федерацією товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародним товариством з переливання крові та Міжнародною федерацією організацій донорів крові.

Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові за життєвими показаннями. Хоча потреба в крові є загальною, доступ до неї тих, хто її потребує, на жаль, загальним не є. Особливо гостро брак крові відчувається в країнах, що розвиваються, де проживає більшість світового населення.

Якщо вам позволяэ здоров’я і ви хочете допомогти іншим, то не вагайтеся і здайте кров. Вона комусь дуже необхідно і можливо вона спасе комусь життя!

3. Міжнародний день блогера

Щорічно 14 червня інтернет-спільнота відзначає Міжнародний день блогера.

Ідея проведення цього свята народилася в 2004 році. Відразу 500 чоловік з більш ніж 40 країн, об’єднавшись, вирішили, що їм потрібен свій день – свого роду символ дружніх відносин між мережевими блогерами усього світу. Це свято робить людей, які пишуть у своїх блогах на різних мовах, ближче і дає їм можливість підтримувати один одного і всіх користувачів мережі Інтернет.

Поряд з Міжнародним днем блогера в світі щорічно відзначається і так званий День блогу (оригінальна назва – Blog Day). Він проводиться 31 серпня. В цей день кожен блогер публікує на свій сторінці п’ять посилань на інші щоденники, присвячені різним темам. Як йдеться на офіційному сайті організаторів цього свята, «блогери обов’язково повинні мати хоча б один день, який можна було б присвятити знайомству зі своїми колегами з різних країн і з різними інтересами». До речі, ідея святкувати День блогу саме 31 серпня з’явилася в 2004 році і після того, як букви в слові «blog» зіставили з написанням цифр. Вийшло 3108, що і означає 31 серпня. У самий перший День блогу, в 2005 році, в пошуковій системі «Google» з’явилося більше 30 тисяч нових згадок блогів. А з 2004 року у цей день стартував всесвітній конкурс кращих блогів «Best of Blogs», який проводить видання «Німецька хвиля».

Привітайте блогерів з їх святом!

4. Всесвітній день в’язання на публіці

Кожну другу суботу червня, починаючи з 2005 року, у світі відзначають незвичайне свято – Всесвітній день в’язання на публіці (World Wide Knit in Public Day).

Проходить він теж незвично, але цілком у відповідності зі своєю назвою: всі, хто любить в’язати спицями або гачком, збираються в якомусь громадському місці міста – в парку, в сквері, в кафе – і віддаються своєму улюбленому заняттю. Вперше Всесвітній день в’язання на публіці пройшов у Парижі. Придумала цю забаву, яка стала традицією, любителька в’язання Даніель Лендес. З часом публічним в’язанням захопилися не лише француженки, але і мешканки інших країн (свято проводиться, наприклад, у США, Англії, Швеції, Фінляндії, Норвегії, Естонії), а у акції з’явилася своя емблема, на якій зображені дві в’язальні спиці на тлі карти Європи.

До речі, в багатьох місцях акція набула благодійний характер. Нерідко рукодільниці передають всі речі, пов’язані в цей день, у фонди для малозабезпечених громадян або виставляють їх на ярмарках, а всі зібрані кошти спрямовують, знову ж таки, на допомогу нужденним. Особливо активні в’язальниці намагаються «обв’язати» весь світ: відправляють в’язані вироби в далекі країни і навіть на інші континенти. Крім того, в рамках Всесвітнього дня в’язання на публіці влаштовуються виставки в’язаних виробів, покази моди, майстер-класи для охочих навчитися цьому непростому, але захоплюючому заняттю. Свої заходи проводять магазини, які торгують пряжею і товарами для рукоділля. На сьогоднішній день, за даними різних джерел, Всесвітній день в’язання проходить більш ніж в 350 містах планети.

Якщо ви проводити вечори в’яжучи неймовірні светри чи скатертини, то сьогодні саме той день, щоб зустрітися з вашими колегами по улюбленому заняттю у парку, і тим більше погода дозволяє.

5. 1834 — Ісаак Фішер з міста Спрінгфілд, штат Вермонт, запатентував наждачний папір.

Нехай цікаві факти із історії розвитку суспільства надихають вас до пізнання!

6. 1951 — у Вашингтоні в Бюро перепису населення США запущено перший комерційний комп’ютер, створений у Сполучених Штатах, – UNIVAC I.

Це був третій комерційний комп’ютер у світі – після німецького Z4 і британського Ferranti Mark 1.

UNIVAC I використовував 5200 електровакуумних ламп, важив 13 тонн, споживав 125 кВт і міг виконувати близько 1905 операцій за секунду, працюючи на тактовій частоті 2,25 МГц.

Центральний комплекс (тобто тільки процесор і пам’ять) мав розміри 4,3х2,4х2,6 метра. Вся система займала площу 35,5 кв. м. Основна пам’ять складалася з 1000 слів по 12 символів.

Вивчайте минуле й будете впевнено дивитися у майбутнє!

7. Якщо хочете отримати те, що ніколи не мали, – почніть робити те, що ніколи не робили.