7 порад на 10 квітня: люби всіх, довіряй обраним, не роби зла нікому

images1.  Іменини — це пошанування іменинника та його святого. Сьогодні іменини святкують люди з іменами Василь, Іван, Іларіон, Ілля, Степан. Привітайте рідних, близьких та знайомих з днем ангела. Їм буде приємно!

 

 

images (1)2. Міжнародний день руху опору.

Міжнародний день руху опору відзначається щорічно 10 квітня і присвячений всім, хто протидіяв фашистам під час Другої світової війни на територіях, окупованих військами Третього рейху.

Рух опору було організовано за участю жителів окупованих територій, що протистояли німецьким військам, і відрізнялася різноманіттям форм боротьби проти окупантів. Найпоширенішими були: антифашистська агітація і пропаганда, видання підпільної літератури, страйки, диверсії і саботаж на транспорті та на підприємствах, що випускали продукцію для окупантів, збройні напади для знищення зрадників і представників окупаційної адміністрації, збір розвідувальних даних для армій антифашистської коаліції, партизанська війна. Вищою формою руху опору було всенародне збройне повстання.

Найбільшого розмаху рух опору набув на території Радянського Союзу, в Італії, Польщі, Франції, Югославії, Болгарії та низці інших країн.

В кожній окремій країні рух опору був глибоко національним за своїм характером, але, в той же час, це був інтернаціональний рух, тому мав загальну для всіх народами мету - розгром сил фашизму, звільнення від загарбників територій окупованих країн. Дії учасників руху в різних країнах істотно сприяли перемозі антигітлерівської коаліції і наблизили закінчення війни.

Ніколи не здавайтеся і чиніть опір всім негараздам, які трапляються на вашому життєвому шляху!

_QZC8RxlzfA3. 1849 — американець Уолтер Хант запатентував безпечну шпильку.

Нехай цікаві факти із історії розвитку суспільства надихають вас до пізнання!

 

 

 

pKltTqCjU1k4. Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

© Л. Толстой

Насолоджуйтеся перебуванням в кругу сім'ї, цінуйте кожну хвилину проведену разом.

 

 

kakim-dolgenbutj-idealnyj-muzh_05. Всі ми унікальні. Ніколи ні в кого не запитайте, що правильно, а що неправильно. Життя - експеримент, в ході якого слід з'ясувати, що правильно, що неправильно. Іноді, може бути, ви чините неправильно, але це дасть відповідний досвід, від якого ви відразу ж отримаєте користь.

Кожна дія веде до негайного результату. Просто будьте пильні і спостерігайте. Зріла людина - та, яка спостерігала за собою і знайшла те, що для неї правильно і неправильно; що добре і що погано. І завдяки тому, що вона знайшла це сама, у неї є величезний авторитет: навіть якщо весь Світ буде говорити щось інше, для неї нічого не зміниться. У неї є власний досвід, на який вона може спиратися, і цього достатньо.

© Бхагван Шрі Раджніш (Ошо)

 

5JeJa1UabWY6. Хто бере - наповнює долоні, хто віддає - наповнює серце...

© Лао Цзи

Наповнюйте своє серце добротою!

 

 

 

завантаження7. Люби всіх, довіряй обраним, не роби зла нікому.

© Вільям Шекспір