7 головних подій у Тернополі – свята минули, але ще є багато планів

P1210015-nУ центральній частині міста комунальники вже знімають і демонтують усе, що прикрашало Тернопіль упродовж цьогорічних новорічно-різдвяних свят. Нічого дивного – свята минули…

Але революційні настрої тернополян – ні! Навпаки, 21 січня вони навіть посилилися. Тож у Тернополі у вівторок відбулися і традиційне вечірнє віче, і прийом громадян-пікет під обласною міліцією. І ще одне. Завтра – 22 січня. До свята Соборності уже готуються. На середу запланували автопробіг аж до Підволочиська. Там, на кордоні областей зустрінуться авто майдани Тернопілля і Хмельниччини.

На цьому тлі, дійсно, досить дивно виглядають розпорядження голови Тернопільської обладміністрації Валентина Хоптяна керівникам департаментів та управлінь, головам РДА. До кінця січня вони мають розробити програму розвитку Тернопілля на наступні 5 років. Хоча Тернопілля є більш ніж унікальним регіоном, адже воно прожило без Програм соціально-економічного розвитку на 2012-2013 роки. Їх обласна рада не ухвалила, вимагаючи особистого звіту «губернатора» перед депутатами за свою діяльність на посаді.

Докладно дивіться про найважливіші події, які сталися вчора:

Тернопілля: 22 січня – “Віче злуки” та автопробіг до Підволочиська

На Майдан у Тернополі люди приходять щодня, аби дізнатися останні події (Відео)

У Тернополі побили вікна в офісі Партії регіонів. Винних розшукує міліція

Застуди наступають на жителів Тернопілля. Грипу поки що немає (Відео)

Тернопіль почали “роздягати” – свята закінчилися (Відео, Фото)

Тернополяни чергують, аби силовиків і контрактників ВВ не везли у Київ

“Губернатор” Тернопілля складає плани на 5 років, хоча як область жили досі – невідомо (Відео)