7 головних подій у Тернополі – корвет-патріот, жінки та мільйонери

P3030003-nУсе, що важливим було вчора, – читайте унизу. Сьогодні ж, головне не забути, що 5 березня завершується реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року.

Перелік документів і програму реєстрації знайдете на сайті Українського центру оцінювання якості освіти – www.testportal.gov.ua та на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти – www.test.if.ua.

Абітурієнти, яким відмовили в реєстрації, можуть усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та до 19 березня 2014 року надіслати на адресу Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти новий комплект реєстраційних документів.

Для абітурієнтів, які зареєструвалися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року, відкрили інформаційні сторінки, які розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (www.testportalgov.ua).

Повідомляємо також, що через ремонтні роботи, 5 березня не буде електропостачання в окремих будинках Тернополя з 9 до 13 год. за адресами: вул. Стецька, вул. Стрімка, вул. Шпитальна, вул. Замонастирська, 14, вул. Микулинецька, 20-25. Тож врахуйте це у своїх планах…

Докладно дивіться про найважливіші події, які сталися 4 березня:

Корвет “Тернопіль” – досі в облозі, але під синьо-жовтим прапором

У Тернополі жінки організували власний мітинг за мир (Фото, Відео)

Тернополян просять телефонувати на Схід, Південь і у Крим – розповідати правду

Декларації: на Тернопіллі наразі – двоє мільйонерів

Третина кримінальних порушень, скоєних на Тернопіллі, – із категорії тяжких та особливо тяжких

Зброя, якою убивали українців, залишила у металевому стовпі дірку завглибшки 2 см, – свідок (Відео)

Тернопіль обіцяють перетворити на весільну столицю