7 домашніх речей, які викликають стрес

йЯкщо стрес змушує вас переїдати, не спати вночі, нервувати, можливо, вартопроаналізувати, що саме нервує? Зрозумівши це, краще позбутися їх раз і назавжди.  

1. Безлад

У жінок «з високою щільністю предметів побуту» в будинку спостерігається підвищений рівень стресу. Простіше кажучи, у тих, чия квартира захаращена і потребує наведення ладу.

2. Телевізор

Якщо у вас є звичка вмикати телевізор, щоб він працював у фоновому режимі, пора з цим покінчити. Надмірний шум викликає зайву напругу і постійно відволікає вас.

3. Шкідлива їжа

Те, що ви їсте, має пряме відношення до рівня стресу. Здорові продукти з високим вмістом вітамінів і мінералів допомагають зняти стрес, а нездорова їжа і кофеїн навпаки викликають тривогу.

4. Фінансові документи

Гроші є потужним джерелом стресу в повсякденному житті. Звичайно, не потрібно викидати свої рахунки і квитанції, але не варто залишати їх на видному місці.

5. Дзеркала

Насправді, дзеркала – не найкращий варіант для домашнього декору. Чим частіше ви дивитеся в дзеркало, тим частіше починаєте вишукувати недоліки у власній зовнішності.

6. Робота

Робота вдома негативно впливає на сімейне життя і викликає стрес. Краще затриматися в офісі, ніж приносити роботу додому.

7. Неприбране ліжко

Самоорганізація і дисципліна є ключем до перемоги над щоденним стресом, тож підтримуйте порядок удома, щоб ефективніше відпочивати.