Справа Гандзюк: Мангер і Левін арештовані судом без права внесення застави

Олексій Левін і Владислав Мангер у суді 18 серпня 2020 року. Фото – ФБ Masi Nayyem

Дніпровський суд Києва 19 серпня заарештував до 18 жовтня підозрюваних у замовленні вбивстваактивістки Катерини Гандзюк.

За рішенням судді, Владислав Мангер і Олексій Левін арештовані без права внесення застави до 18 жовтня.

Як нагадує “УП“, 31 липня 2018 року у Херсоні біля під’їзду чоловік вилив кислоту на активістку Катерину Гандзюк. Вона потрапила до реанімації з сильними опіками, а за 3 місяці померла у лікарні після багатьох операцій.

6 червня 2019 року, після того як 5 обвинувачених у виконанні злочину визнали свою провину та пішли на угоду зі слідством, суд виніс їм вироки.

16 березня одного з підозрюваних в організації злочину Олексія Левіна екстрадували до України з Болгарії. Суд у Києві взяв його під варту.

25 березня суд продовжив до липня терміни досудового слідства у провадженні щодо Левіна та підозрюваного замовника Владислава Мангера.

27 квітня Служба безпеки України повідомила, що завершила досудове розслідування у справі про вбивство Гандзюк і що кінцевий замовник – Мангер.

16 червня голову Херсонської облради Владислава Мангера, якого підозрюють в організації нападу на херсонську чиновницю і активістку Катерину Гандзюк, затримали після засідання суду.