6 хвилин відчаю і 4 тріумфу: збірна України зіграла з Нідерландами шалений матч Євро-2020 (Відео)

Ярмоленко переламує хід матчу з Нідерландами. Рахунок стає 2:1

У дебютному матчі Євро-2020 збірна України в кінцевому підсумку поступилась збірній Нідерландів на її полі в Амстердамі 2:3. Шалений за пристрастями і зміною рахунка матч міг закінчитись і внічию, і на користь України.

Вже перші 12 хвилин гри були часом суцільних атак і контратак: обидві команди намагались забити “швидкий гол”. Нідерланди тиснули, Україна в особі голкіпера Бущана тримала удар. Результатом швидкісного протистояння на 12 хвилині стала травма Зубкова, якого вимушено замінив Марлос. Статистика свідчить: за перші 35 хвилин гри за ударами рахунок 8:5 на користь Нідерландів, та за ударами в площину воріт рахунок рівний – 2:2.

Перший тайм команди завершили з нульовим рахунком, та вже у другому таймі змінилося все. За 6 хвилин із 52-ї до 58-ї хвилини Нідерланди двічі забивають. Здається, гру зроблено і збірна України вже нічого не вдіє. Однак після заміни Марлоса на Шапаренка на 64-ій хвилині настав переломний момент. Після 6-ти хвилин відчаю збірна України показала 5 хвилин свого тріумфу. За 4 хвилини із 75-ї по 79-ту хвилину збірна України забиває два голи. 4 хвилини тріумфу подарували Україні Ярмоленко і Яремчук. Рахунок стає 2:2 і, здається, українська збірна на цьому не зупиниться. Все вирішив третій гол на 85-ій хвилині, який Нідерланди забили в ворота України. Наші футболісти до фінального свистка вдіяти вже нічого не змогли.

Однак матч, що став найвидовищнішим за перші три дні Чемпіонату Європи, засвідчив: збірна України здатна гідно боротись навіть з фаворитом на його полі. За такий програш збірної України не соромно.

Наступний свій матч на Євро-2020 Україна гратиме 17 червня з Північною Македонією.

Всі перипетії шаленого дебютного матчу збірної України зі збірною Нідерландів 13 червня - в огляді матчу та оцінках експертів у відео Канали Футбол 1,2,3