50 американців отримали опіки при спробах заморозити окріп

окріпУ США щонайменше 50 людей отримали опіки після того, як спробували повторити трюк із заморожуванням окропу, описаний місцевими журналістами. Про це пише The Independent.

За наявними відомостями, жителі різних американських міст, на які нещодавно обрушилися рекордні холоди, скористалися порадами телеведучих їх Північної Дакоти і Міннеаполіса. Ті запропонували телеглядачам спробувати вийти на вулицю з каструлею окропу і різко вилити воду, щоб та в польоті випарувалася на холоді.

Багато з експериментаторів поділилися результатами своїх дослідів в соцмережах: вони написали, що сильний вітер приніс окріп назад, і вони отримали сильні опіки, через які довелося звернутися за терміновою медичною допомогою.

Очевидно, всі, хто отримав ушкодження, збиралися добитися ефекту, який був показаний у відеоролику, записаному в 2010 році в Канаді під час 30-градусних морозів: виплеснута з чашки гаряча вода на холодному повітрі перетворювалася на пару (вода випарувалася, не встигнувши замерзнути).

Холоди на півночі і в центрі США поступово почали відступати. За той час, що тривало похолодання, в країні загинули майже два десятки людей. Морози стали причиною скасування занять у школах, перекриття руху по трасах і внесення корективів до розкладу наземного та повітряного транспорту. 10 січня в Нью-Йорку, де кілька днів тому були зафіксовані сильні морози і сніг, очікується до плюс 13 градусів за Цельсієм і дощ.

Джерело - Ukranews