46-й батальйон ЗСУ вийшов зі своїх позицій на Світлодарській дузі

Новолуганське-вказівник без листя перечеркнутий46-й окремий батальйон спецпризначення ЗСУ “Донбас-Україна” вийшов із Новолуганського на Світлодарській дузі.

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук комбат батальйону В’ячеслав Власенко (“Філін”), підрозділ отримав наказ на зміну місця дислокації.

“Прощавай, Новолуганське! Бойове завдання виконано з честю. Крокуємо далі… Там, де нас чекають. І не очікують”, – написав “Філін”.

Він нагадав, яку основну місію виконав батальйон в Новолуганському, що до цього було “сірою зоною”: “До нас тут контрабас був схемою. Після нас буде зрадою. Подивимось”.

Читайте також: «Все зробили тихо», — комбат батальйону «Донбас» розповів, як українські бійці просунулись вперед на 3,5 км і визволили селище (Відео)

На позиції “Донбас-Україна” зайде інший підрозділ ЗСУ, однак який саме полковник Власенко не повідомив, написавши лише: “Передали кордон в надійні руки!”

На запитання в коментарях до свого повідомлення "І як тепер це місто без Донбасу?" комбат "Донбас-Україна" відповів: "Тепер у місті є Україна".

Читайте також: Заграва у половину неба — як українські бійці на Світлодарській дузі дають відповідь ворогу (Фото)

Нагадаємо, селище Новолуганське на Світлодарській дузі, в якому три тисячі мешканців, тривалий час було "сірою зоною" і загальновідомим місцем переправки контрабанди через лінію фронту.

Читайте також: «Світлодарська дуга вже не дуга», — комбат батальйону «Донбас-Україна»

В Новолуганське, посунувши свої позиції за селище на прохання тамтешніх мешканців і за наказом командування, батальйон ЗСУ "Донбас Україна" ввійшов 23 грудня 2016 року.

Відтоді з контрабандою у цьому районі Донбасу було покінчено.

Читайте також: Знищені гармати бойовиків і не тільки — українські бійці на Донбасі нанесли потужний удар по ворогу