Рік вогняної Мавпи: 4 затемнення і “парад планет” – астролог про вплив космічних стихій (Відео)

ф1У 2016 році на людство чекає 2 сонячних затемнення і 2 місячних, уже почався малий “парад планет”.  Крім того, 2016 рік – високосний, а такі роки завжди особливі. Кожне нове століття починається саме із високосного року.

Всі роки Мавпи – високосні і парні. Це рік зазвичай революційний із кардинальними перемінами для країн і світу загалом. Останній такий був у 2014 – рік Помаранчевої революції. До нього у 1992 стало очевидно зрозуміло, що Радянський союз розпався остаточно.

Вік вогняної Мавпи за китайським календарем стартував 8 лютого 2016 року.

Затемнення цьогоріч “парні” – вслід за сонячним відбувається місячне. Так, сонячні затемнення будуть 9 березня і 1 вересня, а місячні чекають на землян 23 березня і 16 вересня.

20 січня почався видимий малий парад планет - Меркурій, Венера, Марс, Юпітер і Сатурн стали в один ряд і протримаються в ньому до 20 лютого. Як на одній прямій світиться п’ятірка наших сусідів по Сонячній системі, можна побачити, якщо до вечірньої чи ранкової зорі подивитись на небо.

Останній малий парад планет земляни спостерігали у 2005 році. Учені помітили, що під час таких парадів планет з'являються радіоперешкоди на коротких хвилях. Тобто влив є на техніку, не те що на людей. Астрологи ж кажуть, що це - коридор неймовірних можливостей, бо енергія людей примножується енергією одразу 5-ти планет, відтак радять використовувати цей час для активної дії.

Саме на такому фоні і почався рік Мавпи. Що цей рік вогняної Мавпи може принести українцям - у гороскопі Івана Круп'яка.

Відео tv-4.