4 вбитих: українські бійці відрізані від своїх біля ПП “Довжанський” – журналіст

пункт пропуску Довжанський розгромленийСитуація в районі прикордонного пункту пропуску “Довжанський” і самого кордону з Росією дуже важка. Група українських бійців відрізана від постачання. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив журналіст Юрій Бутусов.

“Дуже важка обстановка в районі КПП “Довжанський” і самого кордону з Росією. Група наших бійців відрізана від постачання. Прямо до позиції примикає зелена зона, з якої при будь-якому русі вдень на наших бійців обрушується град керованих ракет і снайперський вогонь. Диверсійні групи противника приходять на ротацію з Росії. Вогонь також ведеться найчастіше з російської території. Коригування мінометного вогню здійснюють російські безпілотники і вертольоти. Над позиціями кожен день по кілька разів здійснюються обльоти російських вертольотів. Відразу після цього слідує точний мінометний обстріл. Четверо вбитих, багато поранених. Наші прикордонники позиції не здають. До героїчного загону приєдналася добровільно група армійських зв’язківців – це просто дивовижні і безстрашні люди”, – йдеться у повідомленні.

Журналіст пізніше додав, що вийшов на Генштаб. "Так, вони в курсі. Але в нашій системі управління швидкість проходження сигналу дуже низька - прискорювати доводиться громадською думкою, по-іншому виходить дуже повільно", - пише він.

УНН