“24 лютого о 4 ранку на світ з’явилась нова нація”: Президент сказав, що для незалежної України буде кінцем війни (Відео)

Володимир Зеленський. Фото – сайт президента України

Відзначаючи 31-ий День своєї Незалежності під час війни, Україна зрозуміла і ціну цієї Незалежності, і ціну собі та світу.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив у відеозверненні з нагоди Дня Незалежності, опублікованого сайтом Президента України.

“Ми нарешті стали єдині. Нова нація, яка з’явилась на світ 24 лютого о 4 ранку. Не народилась, а відродилась”, – наголосив Зеленський.

Він підкреслив, що з моменту початку повномасштабної війни Росії проти України наша держава не тільки вистояла всупереч прогнозам багатьох, а й за пів року змінила світ на краще.

"Український народ і його мужність надихнули весь світ", - підкреслив глава української держави.

Читайте також: Залужний одним словом пояснив, що таке Незалежність (Відео)

Саме тому, зазначив Зеленський, кінцем війни з російським агресором Україна тепер буде вважати свою перемогу, тобто повне відновлення територіальної цілісності.

"Нам неважливо, яка у вас армія, нам важливо, яка в нас земля. Ми будемо битися за неї до кінця. Ми тримаємося шість місяців. Нам важко, але ми стиснули кулаки й вигризаємо свою долю. Кожен новий день – це нова причина не здаватися. Бо, пройшовши стільки всього, ми не маємо права не дійти до кінця.

Що для нас кінець війни? Раніше ми говорили: мир. Зараз кажемо: перемога... І ми піднімемо руки вгору лише один раз – коли святкуватимемо нашу перемогу. Всією Україною. Бо ми не торгуємось своїми землями і своїми людьми. Для нас Україна – це вся Україна. Усі 25 регіонів, без будь-яких поступок чи компромісів. Ми не знаємо цих слів, вони були зруйновані ракетами 24 лютого", - наголосив президент України.

Більше - у повній версії відеозвернення з окремою художньою частиною, що зворушує до сліз.