37 тисяч пляшок фальсифікованої горілки розпочали утилізовувати на Львівщині: як це було (Відео)

фото: Суспільне. Львів
фото: Суспільне. Львів

Сьогодні у місті Винники, що на Львівщині,  розпочали утилізовувати найбільшу в історії України партію алкоголю.

За словами міністра юстиції Дениса Малюськи, уся партія – це підроблена горілка із Хмельниччини різних марок. І уся вона – фальсифікована.

Загалом почали знищення партії у понад 14 тонн на майже 4 мільйони гривень. Такою утилізацію у міністерстві юстиції кажуть – хотіли продемонструвати, що тепер конфіскат і фальсифікат знищуватимуть таким чином, щоб він не потрапив на ринок повторно, інформує Суспільне. Львів.

"Партія старезна. Партія тут в межах провадження, яке розпочалося ще у 2014 році. Відповідно історія довга, але оскільки суди лише зараз розглянули вирок про конфіскацію даного товару, то зараз відбудеться його знищення", – розповів міністр юстиції України Денис Малюська.

Увесь алкоголь, а це майже 37 тисяч пляшок горілки, вручну виливають у пластикові ємності. Такий процес триватиме близько тижня. У пластикові каністри додають спеціальний барвник, який унеможливлює подальше споживання алкоголю.

"Спеціальний барвник буде спущений у відповідній пропорції в резервуар, куди власне зливається увесь конфіскований алкоголь. І опісля він буде вилитий на очисних спорудах", – начальник західного міжрегіонального управління міністерства юстиції Юрій Добош.

Дивіться подробиці - у сюжеті UA: Львів Суспільне мовлення: