33 ОТГ Тернопільської області отримали понад 25 тис. гектарів землі

133 об’єднаних територіальних громади Тернопільської області отримали згідно з наказами та актами-приймання-передачі понад 25 тисяч гектарів землі в комунальну власність.

Головним управлінням Держгеокадастру передано земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаним територіальним громадам, інвентаризацію яких проведено на виконання розпорядження Уряду.

— Об’єднані територіальні громади зможуть контролювати використання землі, — каже начальник Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Іван Кузь. — Також можуть ініціювати питання про розірвання договорів з недобросовісними землекористувачами. Адже можливість розпоряджатися землею для об’єднаних територіальних громад — одне з ключових питань успішного проведення реформи децентралізації.

Загалом 40 ОТГ області відповідно до підписаних меморандумів отримають у комунальну власність 38 тисяч гектарів земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів.