30 бронежилетів і 30 касок сьогодні отримали військові у Тернополі (Фото)

Тернопіль- каски від Кайди1Під час зустрічі з військовими у Тернополі народний депутат Олексій Кайда, зокрема, розповів, що був недавно у Слов’янську, тому знає, що потрібно там тернопільським воякам.  

Сьогодні ж свободівці та дружина Олексія Кайди заступник Міністра молоді та спорту України Олена Підгрушна передали тернопільським військовим, зокрема, 30 бронежилетів та 30 касок на 170 тис грн.

Гроші на це пожертвували фракція ВО «Свобода» у Тернопільській облраді та Олексій Кайда з дружиною, повідомляє ТернопільськаТернопіль каски - хомінець хз мішками облрада.

Військовий комісар Тернопільщини та солдати за таку важливу допомогу дякували.

Батальйону територіальної оборони Тернопілля отримав 30 бронежилетів мають 4-5 ступені захисту, їх вага складає приблизно 9 кілограмів. Усю амуніцію передали військовим голова обласної ради Василь Хомінець, депутати Олег Любінський та Роман Навроцький, народний депутат Олексій Кайда та олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна.

Домовились, що задля професійної підготовки військових проводитимуть навчання з ними представники Тернопільської федерації панкратіону (бойового мистецтва), повідомив  віце-президент федерації Тарас Аркуша.

Фото - з сайту Тернопільської облради