3 мільйони українців не зможуть отримати субсидії цього року, – подробиці

фото із вільних джерел
фото із вільних джерел

Рішення уряду позбавити кілька мільйонів громадян права на отримання субсидії, викликало обурення у громадян. Шквал критики прозвучав і від народних обранців, пише Обозреватель.

Зокрема радикал Олег Ляшко переконаний, пересічні українці не повинні платити за газ таку саму ціну, як голова “Нафтогазу” Коболєв чи інші чиновинки із надприбутками.

“Весь минулий тиждень ми їздили по Україні: Кропивницький, Запоріжжя, Маріуполь, Бердянськ, Харків. Скрізь одні проблеми: низькі зарплати і пенсії, високі ціни на ліки, люди з острахом чекають рахунки за комуналку. Уряд прийняв рішення, яким обмежив право громадян на отримання субсидії.

Чиновники фактично наживаються на людях, коли пенсіонер із пенсією 1500 гривень чи робітник із зарплатою 3000 гривень повинен платити таку саму ціну за газ, як Коболєв, який отримує 3 мільйони зарплати. І нам розповідають про справедливість? Весь народ вганяють в борги, роблять заручниками бідності і після цього розповідають про те, як вони дбають про людей", - наголосив Ляшко.

Політик повідомив, що його команда продовжує боротьбу із свавіллям чиновників "Нафтогазу".