29 вересня у столиці представлять низку проєктів до 79-х роковин трагедії у Бабиному Яру

Фото Володимира Гонтара, УНІАН

Як йдеться на сайті Меморіального центру Голокосту “Бабин Яр”, тут буде встановлена тимчасова аудіовізуальна інсталяція. Її розмістять на відстані не менше ніж 10 метрів від ймовірної найвіддаленішої лінії кордонів єврейського кладовища.

Також буде встановлено аудіоінсталяцію, звуки якої сприятимуть обізнаності людей про події часів окупації Києва. Частина аудіоінсталяції буде розташована Дорогою Скорботи та на площі біля пам’ятника “Менора”, пише Суспільне.

“На 79-ті роковини трагедії ми представимо перші проєкти на території яру. Найбільший з цих проєктів – 40 метрів в діаметрі, буде відкритий на ділянці, де планується зведення меморіалу. Довгий час тут був полігон для автошколи, вигулювали тварин та грали у футбол. Це результат політики забуття, яка провадилася щодо цього місця за радянських часів. І це має змінитися”, – розповів гендиректор Меморіального центру Голокосту “Бабин Яр” Макс Яковер.

Крім того, на території урочища до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру будуть встановлені монокуляри, завдяки яким відвідувачі зможуть побачити, який вигляд мала ця територія 79 років тому.