Як за 2 тижні армія Росії мала дійти до Києва – повна версія плану Кремля (Документ)

російські військові-на фоні триколора солдат в танкуВійськам російської армії, за планом Кремля, мало знадобитися не більше 15 -ти днів, аби вони дійшли до Києва. Першу партію документів секретного плану Росії, затвердженого 8-9 квітня в Санкт-Петербурзі в штабі Західного військового округу центр “Миротворець” вже опублікував 16 червня. Тепер же – “Пояснювальна записка” до цього плану.

Аби захопити територію України від кордону з Росією до Дніпра, в Україну мали вторгнутися за двома напрямками, за задумом самих же російських військових, угрупування військ “Північ”. Одна група військ мала ввійти у напрямку Донецька і Харкова, інша – Полтавської, Київської і Чернігівської областей. При цьому для успішного наступу армія Росії не планувала брати ці великі міста. Це мав бути бліцкриг, заснований на факторі раптовості і блокуванні комунікацій на величезній території лівобережної України.

Читайте аткож: Росія мала намір за 2 тижні дійти до Дніпра — план бліцкригу Кремля перестав бути таємницею (Документ)

Центр “Миротворець” опублікував “Пояснювальну записку до плану вогневого ураження противника”, що була підготована начальником штабу Західного військового округу Росії генерал-лейтенантом В. Астаповим і начальником оперативного управління генерал-майором І. Коваленком для доповіді російському керівництву. Там – докладно розписано, яка конкретно група російських військ які конкретно цілі має взяти чи знищити. План настільки докладний, що містить не тільки точні географічні координати, а й кількість особового складу і докладний план навіть для диверсійно-розвідувальних груп. План включає навіть докладно розписану можливу протидію українських військових. Усі документи – із грифом “таємно”.

Нагадаємо, що добули цей таємний план джерела центру «МИРОТВОРЕЦЬ». В який саме спосіб — невідомо. Радник глави МВС України Антон Геращенко повідомив лише, що цей канал отримання секретних документів з надр російського Генштабу Росії продовжує діяти, а оприлюднення методів його роботи може призвести не тільки до втрати каналу інформації, а й до загибелі людей.

Читайте також: Хто і чому «злив» покроковий секретний план Росії щодо захоплення України

При цьому Геращенко підкреслив, що за таку цінну роботу добровольці не просять нагород від держави. Він уточнив, що план агресії проти України було отримано наприкінці квітня. Його передали компетентним органам України. Крім того, про ці документи були проінформовані й зарубіжні партнери України.

Аби прочитати усі вісімнадцять сторінок тексту "Пояснювальної записки" до плану захоплення російської армії частини України аж до Дніпра, достатньо натиснути на фото кожної з них - зображення збільшиться.

 

p1 p2 p3 p4 p5 p6 p7 p8 p9 p10 p11 p12 p13 p14 p15 p16 p17 p18

російські військові - на фоні триколора рос солдат зі зброєю на БТР