25 серпня сили АТО відбили атаку російських військ на Луганськ – Гелетей

imagesКомандування АТО знало про Іловайськ, але з Луганськом все було гірше .

Основний удар російських Збройних Сил після відкритого вторгнення в Україну 25 серпня припав на напрям Луганська, а не Іловайська чи Маріуполя. Про це заявив міністр оборони України Валерій Гелетей. “Основний напрямок збройних сил РФ, їх основний удар був сконцентрований на місто Луганськ.

Про це ви мало чули, тому що не було людей, які в інтернет кидали інформацію, дзвонили по телефонам і сиділи на ток-шоу”, – заявив Гелетей.

За його словами, командуванню АТО було відомо про ситуацію під Іловайськом, проте вона була далеко не найбільш загрозливою.

“Люди, які знаходилися в Луганську, трималися, коли міномети 240-мм калібру під російською назвою “Тюльпан” розбивали п’ятиповерхові будівлі, пробивали перекриття і вибухали у підвалі, де шансів вижити не було. Але вони вижили, утримали та зупинили Путіна, зупинили танковий наступ на Луганськ”, – зазначив Гелетей.

Також він додав, що в результаті цих боїв серед військовослужбовців були загиблі та поранені, проте “герої відмовилися від публічності”.

Джерело: fakty.ictv.ua