24 серпня Хрещатиком пройде дві ходи на честь Незалежності України: ветерани АТО і Офіс Президента не досягли порозуміння (Графіка, Відео)

ф3  Ветерани АТО погодили з КМДА свою акцію, тоді як з Офісу Президента ще не надходило жодних заявок на проведення 24 серпня в Києві на Хрещатику якихось заходів.

Про це 5 каналу повідомили в столичній міській адміністарції.

У Раді ветеранів АТО при Міністерстві у справах ветеранів заявили, що про план офіційних заходів на Хрещатику з нагоди Дня незалежності дізнались з повідомлення на сайті Президента України, хоч свій план оприлюднили значно раніше і готові були іти на компроміс.

Читайте також: Верховний головнокомандувач ЗСУ Зеленський скасував військовий парад з нагоди Дня Незалежності України (Відео)

Тепер же виходить, що маршів Хрещатиком 24 серпня буде два і вони пересікаються як за маршрутом ходи, так і за часом.

Читайте також: Військовий парад 24 серпня в Києві таки буде? Гройсман знайшов альтернативу рішенню Зеленського: «Це буде парад гордості» (Відео)

ф1

Ветерани АТО на прес-конференції 12 серпня запевнили, що ніяких протистоянь з їх сторони на Хрещатику 24 серпня не буде.

ф2

За словами організаторів "Маршу захисників України", до участі у цьому заході зареєструвались уже більше 9 тисяч учасників і реєстрація на сторінці заходу у Фейсбук триває.

Читайте також: У Зеленського розповіли про нову концепцію відзначення Дня Незалежності України 24 серпня на Хрещатику (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», ідея президента України Володимира Зеленського скасувати проведення військового параду до Дня незалежності України в цьому році і гроші від параду роздати як премії всім військовим викликала хвилю обурення в українському суспільстві. Ветерани АТО і військові заявили, що все одно вийдуть на Хрещатик 24 серпня і зробити це їм не заборонить ніхто.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Кабміну 10 червня доручив відомствам знайти гроші на його проведення, однак після цього повідомлень з Уряду про віднайдення грошей на перед не надходило.

Читайте також: Абсолютно точно ми проведемо парад і нехай спробують нам відмовити: Бірюков про плани до Дня Незалежності (Відео)

Всі подробиці про дві ходи, які пройждуть київським Хрещатиком 24 серпня з нагоди Дня Незалежності України, - у сюжеті 5 каналу