21 гол поспіль: фінал Ліги Європи ознаменувався серією пенальті і сльозами вболівальників (Відео)

Тренер “Вільярреала” Унаї Емері – рекордсмен з перемог в ЛЄ: вчетверте за кар’єру його команда перемогла. Фото – Getty Images

Сльози щастя не приховували на трибунах стадіону в Ґданську 26 травня вболівальники “Вільярреала” – вперше в своїй історії цей клуб став переможцем Ліги Європи.

Фінал турніру ознаменувався неймовірною серією пенальті. Основний час матчу “Вільярреал” – “Манчестер Юнайтед” завершився внічию 1:1. Іспанці забили першими, та втримати перевагу не змогли – англійські футболісти зрівняли рахунок ще в першому таймі. Другий тайм та овертайми рахунку не змінили.

Хто забере трофей - вирішувала серія пенальті. У ній був був забитий 21 гол поспіль. Жоден воротар жодного разу не зміг відбити удар до моменту, коли 22-ий удар із 11-метрової позначки воротар "Вільярреала" таки зумів не допустити у свої ворота.

Іспанські вболівальники плакали від щастя прямо на трибунах. Вперше в своїй історії клуб з міста з 5--ти тисячами населення став переможцем Ліги Європи.

Під час церемонії нагородження іспанці просто тріумфували. Далі "Вільярреал" братиме участь у Лізі Чемпіонів УЄФА.