200 одиниць військової техніки фізична особа продавала за оголошенням в інтернеті (Фото)

ф6Напродаж були виставлені бронеманишини, військові вантажівки, тягачі.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Житомирській області, на такий “розпродаж” правоохоронці натрапили, розслідуючи інше кримінальне провадження про пошкодження магістрального нафтопроводу.

За два останні тижні в ході обшуків правоохоронці знайшли дві сотні спеціальних машин, які, очевидно, раніше були майном української армії. Серед виявленої техніки – БТРи, БМП, ЗІЛи, УРАЛи, ГАЗ, кунги,  причепи, автоцистерни, автовишки, тягачі з лебідками та інша техніка, у т.ч. для транспортування людей по суходолу і на воді. Також вилучено значну кількість запчастин до неї, акумуляторні батареї, шини та інше.

Зараз триває розслідування.

"Санкціоновані обшуки були проведені за кількома адресами, де зберігались транспортні засоби. Окрім, власне самої техніки, нами також вилучено і документи про її походження. Нині  вказана в них інформація перевіряється, - заявив начальник ГУНП Житомирщини В’ячеслав Печененко.

Обставини розслідують у рамках кримінального провадження,  розпочатого за ч. 3 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Поліцією ініційовано клопотання щодо накладення арешту на вказану техніку до з’ясування усіх обставин.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на термін від 3 до 5 років або ув’язнення строком від 3 до 8 років.

ф1ф2ф3ф4ф5ф6