Мешканка Донецька розповіла про свій неймовірний порятунок на “Донбас Арені”

pnbynwnckfiВідео неймовірного порятунку дівчини під час потужного вибуху, який пошкодив “Донбас Арену”, за два дні буквально підірвало інтернет. Камери стадіону зафіксували, як у двох кроках від донеччанки звалилася величезна скляна конструкція, при цьому сама жінка не постраждала. Журналыстам вдалося розшукати мешканку шахтарської столиці, яка народилася в сорочці.

“Я сама досі не вірю, що мені вдалося вціліти, – поділилася з нами героїня ролика Оксана Івахіна. – Цей ролик з “Донбас Арени” проглянула вже разів сто! Мені навіть не віриться, що на відео я насправді, і це сталося саме зі мною. Просто якась дівчинка, яка дивом залишилася жива, радію за неї”.

28-річна Оксана родом з Селідове і вже три роки як живе в Донецьку. На “Донбас Арену” в день найпотужнішого вибуху дівчина поїхала за гуманітарною допомогою Ріната Ахметова, а вдома її чекав чоловік і півторарічний син.
“Коли Я підходила до стадіону, буквально на пару секунд заговорилась з охоронцем, точніше він мене заговорив. Мовляв, я маленька і худенька, а пакети видають великі, тому треба було чоловіка брати, щоб допомагав. Я зробила ще кілька кроків і тут чую потужний вибух. Мені спочатку здалося, що десь зовсім поруч. А мій чоловік мені постійно говорив: “Якщо чуєш звук вибуху – зразу падай на землю, щоб осколками не вбило”. Я почала присідати, піднімаю очі і бачу, як скляна конструкція ніби хвилями падає на мене. Потім сильний гуркіт, і мене відкинуло в сторону”, – згадує Оксана Івахіна.

Читайте також. Неймовірний порятунок дівчини після вибуху, який пошкодив “Донбас Арену” (Відео)

Не дивлячись на те, що багатотонна скляна конструкція звалилася всього за півметра від дівчини, вона практично не постраждала. “Після вибуху мене охоронець одразу завів всередину стадіону і провів у притулок. Потім з колегами почали мене оглядати на порізи. Виявилося, що пошкоджень взагалі ніяких! Тільки наче кішка трохи подряпала руки, а на наступний день навіть ці подряпини пройшли!” – ділиться дівчина своїм чудесним порятунком.

Читайте також. Родилася у сорочці: дівчина дивом врятувалася під час вибуху на Донбас-арені (Відео)

А от чоловік Оксани Олексій тепер ні наш крок не відпускає свою дружину. “Я ж, коли приїхала додому, була в шоці і не усвідомлювала, як мені пощастило. Тільки наступного ранку, побачивши ролик з камер відеоспостереження, я зрозуміла, що у мене дуже сильний ангел-охоронець. А чоловік ходить обіймає мене і каже: “Спасибі Богу! Спасибі, що ти залишилася живою!”, – розповідає Оксана.

Джерело: Сегодня