Руслана Лижичко отримає нагороду в номінації “Душа української революції” у Вашингтоні

unnamed (2)Українська співачка та громадська активістка Руслана Лижичко стала лауреатом премії Battle of Crete Award 2014 в номінації «Душа української революції» (The Soul of Ukraine’s Revolution). Премія буде вручена 22 жовтня у Вашингтоні за сприяння Фонду Oxi Day. 

Battle of Crete Award заснована на честь жінок Греції, які проявили мужність під час боротьби проти вторгнення німецько-фашистських військ під час Другої світової війни, і щороку вручається жінкам за вагомий внесок у розвиток, захист та зміцнення світової демократії.

«Я щиро вдячна і для мене велика честь, коли світові громади вважають мою діяльність досягненням. Але сьогодні основна моя мета у будь-яких діях – це боротьба з путінською пропагандою. Для мене дуже важливо, щоб кожна країна почула нас та приєдналася до нашої боротьби, як це зробила Греція, нагородивши, як я вважаю, не лише мене, але й усіх мужніх українок за нашу відданість, патріотизм та стійкість», – прокоментувала Руслана.

Читайте також. Українські зірки закликали молодь не продавати свій голос на виборах (Відео)

Нагадаємо, що протягом року Руслана Лижичко веде переговори з політиками різних країн та представниками міжнародних організацій з метою їх приєднання до боротьби з інформаційною атакою Путіна.

Джерело: Прес-служба Руслани