17 грудня Україну можуть загнати у новий Радянський союз – Яценюк на Майдані

яцик-фото“Ми знаємо, з чим Янукович їде 17 грудня до Москви. Він хоче продати Україну Росії. І тільки від нас залежить, чи підпише від угоду з Митним союзом, чи ні”, – сказав Арсеній Яценюк зі сцени Майдану в п’ятницю, 13 грудня.

Він сказав, що найважчими днями будуть понеділок і вівторок: “Не тільки субота й неділя, а понеділок і вівторок визначальні дні. Ми не повинні дати Віктору Януковичу жодного шансу на підписання угоди в новий Радянський союз. Ні – Радянському Союзу. Так – ЄС. Для цього ми зібрались тут на Майдані, і це ми повинні відстояти”.

“Просимо згуртуватись, усвідомити нашу відповідальність за майбутнє країни”, – наголосив він.

Він нагадав, що завтра Партія регіонів “проводить начебто свою акцію”: “То не “регіони” – ті, кого вони звозять, – то забідовані люди, бюджетники, вчителі, лікарі, державні чиновники – простий люд, яких вони загнали в бідоту і в безгрошів’я і зараз за гроші хочу їх купити і заставити приїхати на так званий анти майдан”.

“То наші брати і сестри. Святослав Вакарчук заявив, що тут буде завтра концерт “Океану Ельзи” о 8 годині вечора. Хай приходять, послухають, хай подивляться на наш Майдан. Вони українці, незалежно від того, якою мовою говорять, незалежно від того чи вони з Донецька, Луганська чи Запоріжжя. Вони ще більше ненавидять цю владу і цього президента. Тому що він їм ще більше збрехав, ніж нам. Завтра запрошуємо їх наверх на Інститутську”, – сказав він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що в неділю о 12 годині розпочнеться  Народне віче – “Ні – митному союзу, так – ЄС: “Понеділок і вівторок стоїмо і не даємо Януковичу знищити наше європейське майбутнє”.

Прес-служба ВО “Батьківщина”