16 липня у столиці Росії – траур за 20 загиблими під час аварії метро (Відео)

Москва-метро - рятувальники в тунеліУ сьогоднішній аварії на синій гілці метро Москви загинуло 20 людей, постраждали – понад 160. 129 з них госпіталізовані, 42  – у важкому стані.

Як пише російське видання ИТАР-ТАСС, на сайті департаменту охорони здоров’я Москви опубліковані списки постраждалших. У переліку, який постійно уточнюється і оновлюється, – 121 людина, особи трьох із них не встановлені.

Читайте також. У московському метро зійшли з рейок три вагони, загинули три людини (Фото)

Серед загиблих, за попередніми даними, дітей нема.

Президент і Прем’єр-міністр Росії висловили співчуття сім’ям загиблих. Вони отримають по 1,5 млн рублів, потерпілі в аварії – по 1 млн рублів.

Мер Москви оголосив, що 16 липня в столиці Росії – День жалоби за загиблими в техногенній аварії і дав розпорядження провести незалежне розслідування причин трагедії.

Читайте також. Кількість жертв аварії в метро Москви зросла до 10, постраждали – 120

Влада каже, що на повну ліквідацію наслідків аварії в метро потрібна доба. Рух автотранспорту вулицями на заході Москви в районі аварії може бути перекритий ще 1,5 доби.

Нагадаємо,перші повідомлення про аварію надійшли близько 09.00 за московським часом. За даними МНС, після того, як на перегоні між станціями “Парк Перемоги” і “Слов’янський бульвар” в “годину пік” спрацювала сигналізація, поїзд екстрено загальмував, і три вагони зійшли з рейок. Незабаром після аварії рух на лінії було зупинено, частина людей змогли вибратися зі складу самостійно і вийти до станцій.

Читайте також. Жертв аварії метро в Москві вже 20. Сім’ям загиблих і потерпілим будуть виплати (Відео) 

В одному з вагонів двері виявилися заблокованими і були відкриті рятувальниками приблизно через годину після НП. Фотографії очевидців, зроблені в тунелі невдовзі після аварії та розміщені в соціальних мережах, свідчать про те, що вагон, який зійшов з рейок,сильно деформований і отримав серйозні пошкодження.

Відео – Громадське ТБ