140 бійців змагалися в Тернополі в бойовому мистецтві кіокушин-кан карате-до (Фото)

1140 спортсменів-бійців, серед яких були шестирічні, змагалися в Тернополі в бойовому мистецтві кіокушин-кан карате-до. Організатором відкритого чемпіонату Тернопільської області з кіокушин-кан карате-до виступила Тернопільська обласна федерація кіокушин-кан карате-до та Управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації.

Така спортивна подія не пройшла непоміченою, чимала кількість учасників погодилася взяти участь у турнірі, який пройшов у СК «Текстильник» в Тернополі. Так, учасниками змагань стало 140 спортсменів, зокрема з м. Бродів «Центр карате» та клуб «Сайфа», з Новомосковська клуб «Сінтокі», Івано –Франківська, м. Львова, м. Новий Розділ, Луцька, Мукачево, м.Ковеля і Тернополя.

Змагалися юні спортсмени віком від шести до 17 років.

2

Головним суддею змагань була суддя міжнародної категорії Тетяна Чубата, м. Тернопіль (3 дан), яка і підготувала команду спортсменів, учнів КДЮСШ №1 Тернополя.

3

Усі учасники змагань отримали подарунки від ПрАТ «Тернопільський молокозавод» — торгова марка «Молокія», що не одноразово виступає партнером змагань з карате. Призерів нагородили кубками, грамотами та медалями управління фізичної культу ТОДА та Тернопільської федерації Кіокушин-кан карате –до.

4

Під час урочистого відкриття Михайло Чунгін бранччіф Західного регіону 4дан вручив чорні пояси тренерам Андрію Бугаю-3дан та Миколі Федорчуку-2дан з м.Броди, та президенту Тернопільської обласної федерації Кіокушинкан карате Tetiana Chubata-3 дан, що були успішно атестовані в Японії цієї весни.

5

– Бажаю спортсменам чесних перемог, без розчарувань та травм. Продемонструвати максимально рівень своєї підготовки, а також корисного обміну досвідом у відкритому чемпіонаті Тернопільської області, – сказала голова Тернопільської обласної федерації кіокушин-кан карате-до Тетяна Чубата .

6

Як наголосила Тетяна Чубата, особлива подяка партнерам змагань і співорганізаторам турніру за сприяння у розвитку та популяризації цього виду спорту в Тернополі та області зокрема.

7

Окрема вдячність всім тренерам за участь та підготовку сильних бійців, а також командам з інших організацій, які щороку беруть участь у змаганнях різного ґатунку тим самим зміцнюючи дружні відносини між організаціями Кіокушин карате в Україні.