14-річного тернополянина вдарив струмом домофон, хлопця госпіталізували

19 жовтня о 21.36 бригада швидкої виїжджала на вул. Малишка, до 14-річного хлопця.

Про це пише “20 хвилин”.

Хлопець натиснув кнопку домофона на вхідних дверях, одночасно схопившись за мокрі металеві поручні.

19 жовтня о 21.36 бригада швидкої виїжджала на вул. Малишка, до 14-річного пацієнта, повідомляє у соцмережі служба “103”.

За словами хлопця, він натиснув кнопку домофона на вхідних дверях, одночасно схопившись за мокрі металеві поручні, повідомляє генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайло Джус. Одразу ж відчув сильний біль в лівій руці , тремор й ледве відірвав руку від перил. Хлопчину вдарило електричним струмом.

Юного пацієнта, ураженого електрострумом, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

Загалом за 19 жовтня медики швидкої по Тернопільській області обслужили 360 викликів до пацієнтів, здійснили 151 госпіталізацію; з них по Тернополю обслужено 140 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 51 пацієнта.

За 19 жовтня найбільше було викликів до пацієнтів із хронічними, особливо серцево-судинними недугами, на нещасні випадки, алкогольні інтоксикації та ДТП. Побільшало викликів до хворих із підозрою на ковід.

За словами хлопця, він натиснув кнопку домофона на вхідних дверях, одночасно схопившись за мокрі металеві поручні. Одразу ж відчув сильний біль в лівій руці , тремор й ледве відірвав руку від перил.

Хлопця вдарило електричним струмом. Юного пацієнта, ураженого електрострумом, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.