Виявили підпільний міні-завод: ділки виготовляли щомісяця 150 тис. літрів дизпалива, – Ігор Сторожук (Фото, Відео)

Image00002Брифінг начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Ігоря Сторожука відбувся сьогодні, 18 червня.

Читайте також. Тернопільські міліціонери за добу отримали 177 повідомлень, у тому числі – про крадіжки з авто

Журналістів у залі засідань колегії Головного управління Міндоходів у Тернопільській області зібрали не дарма – нещодавно співробітники оперативного управління Головного управління Міндоходів у Тернопільській області викрили та припинили незаконну діяльність підпільного міні-заводу з виготовлення дизельного пального.

Незаконне виготовлення дизпалива здійснювали на потужностях, що на території однієї зі східних областей України. Як сировину використовували відпрацьовані мастильні матеріали, купували які на території Тернопільської та інших областей. Виготовлене низькоякісне дизпаливо перевозили на нафтобази, розташовані на території Тернопілля і не тільки.

Читайте також. Міліціонери Тернополя перевірили свій автопарк на справність (Фото)

Реалізували пальне за цінами - нижче ринкових. Купували його як фізичні, так і юридичні особи (ціна була нижчою за ринкову приблизно на 10% - прим.). Потужність підпільного заводу орієнтовно становила 150 тисяч літрів дизпалива на місяць. Вартість вилученого обладнання та незаконно виготовленого дизельного палива, за попередньою оцінкою, становить 3,3 мільйона гривень. Діяв підпільний міні-завод протягом трьох місяців.

За результатами проведених заходів виявили та вилучили:

- обладнання для виробництва фальсифікату;

- понад 80 тисяч літрів незаконного виготовленого дизельного палива та більше 16,5 тисяч літрів сировини для його виготовлення.

Читайте також. Теребовлянський район: платили за те, чого не було, і не тим людям

Ще триває досудове розслідування у кримінальному впровадженні. За таке порушення передбачене покарання у вигляді штрафу від 17 до 170 тисяч гривень, а також позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією незаконно виготовлених підакцизних товарів.

Матеріали, надані Головним управлінням Міндоходів у Тернопільській області: