13 днів бойовики однієї банди “ДНР” тримають в облозі іншу і тут – сенсаційний поворот

ІнформнапалмБойовики банди “Троя”, яку від 30 грудня минулого року взяли в облогу інші банди терористів “ДНР”, сьогодні звернулись до українського інтернет-ресурсу, що досліджує участь Росії і її армії у війні проти Україні на Донбасі.

При цьому бойовики заявляють, що в облозі їх тримають російські військові і якщо ті облогу не знімуть, погрожують техногенними терактами в російському місті Ростов.

Читайте також: Грандіозний «шухер» у Горлівці — підрозділи бойовиків «ДНР» пішли один на одного танками

Нагадаємо, 30 грудня бойовики так званої бригади спецпризначення “МГБ ДНР” “Троя” заявили, що їх базу розвідки в Озерянівці (передмістя окупованої Горлівки) взяли в облогу бойовики 3 окремої мотострілецької бригади “ДНР”, що дислокується в Горлівці.

Попередньо в роті розвідки “Трої” бойовики вбили свого ж терориста з позивним “Зуй” і поранили начальника штабу 3 бригади (до якої формально входить “Троя”), який їхав розбиратись із ситуацією на базі розвідки “Трої”.

Читайте також: Стало відомо, чому бойовики пішли танками на підрозділ «МГБ ДНР»

Тоді проти банди “Троя” бойовики застосували танк та кілька БМП і БТР, що досі стоять під базою “розвідки” спецпризначенців.

Читайте також: Є вбиті – стали відомі подробиці і наслідки танкового бою між двома бандами «ДНР» (Відео)

Сьогодні ж український ресурс «InformNapalm» оприлюднив деякі витяги і документи, що їх на електронну пошту ресурсу надіслали начебто бойовики “Трої”. Вони в такий спосіб оголосили ультиматум іншим бойовикам “ДНР”, мовляв, ми знаємо, як підірвати Ростов. При цьому бойовики заявили, що в облогу їх взяли люди ГРУ Генштабу Збройних сил Росії.

 «<…>Всі наші дії спрямовані на боротьбу з розкраданням грошових коштів і матеріальних цінностей в армії ДНР, ми проти кумівства і корупції, що панують в її лавах. Ми виступаємо проти морального розкладання армії, поширення наркоманії, наркоторгівлі, торгівлі зброєю та «кришування». У своїй недавній статті про офіцера ГРУ Азіза Банышева ви писали, що Донбас є зоною інтересів кланів мафії ГРУ ГШ РФ і ФСБ РФ, які контролюють наркотрафік, торгівлю зброєю і чорну трансплантологію. Це правда, але ми – народ Донбасу хочемо навести порядок у своїй республіці. Ми потрапили в облогу ГРУ РФ. І ми знаємо, що керівництво ГРУ і ФСБ читають ваш ресурс. Тому, ми пропонуємо вам донести і наш ультиматум адресно і безкомпромисно: Братики з ГРУ, ми пройшли з вами багато, але тепер ви вирішили нас роззброювати і зачищати?! Ми володіємо великою купою даних на секретній флешці, які будуть серйозніші, ніж відома «флешка Дрьомова». Наші дані включають не тільки компромат , але й інформацію про секретних об’єктах інфраструктури Ростовської області, військові сховища і склади хімії, пмм та боєприпасів. Наші люди в готовності здійснити підрив небезпечних об’єктів у разі, якщо облога загону Спп «ТРОЯ» буде продовжуватись чи наші позиції будуть штурмоваться. Ми не хочемо з вами воювати, але нам потрібен порядок. Для підтвердження серйозності наших слів ми докладаємо таблицю з даними з декількох об’єктів, які можуть бути знищені в будь-який момент у разі не виконання нашого ультиматуму <…> », – йдеться серед іншого в ультиматумі, який начебто бойовики “Трої” надіслали українському ресурсу.

Читайте також: Стала відома причина, чому одна банда «ДНР» пішла на іншу танками

У витягах з ультиматиму терористів, що їх оприлюднив «InformNapalm», – є чимало об’єктів російського Ростова, які можуть становити техногенну небезпеку дял цього міста у разі виведення їх з ладу.

“До листа в редакцію InformNapalm дійсно додавався файл формату *.xls. Ми ретельно перевірили його на можливу наявність вірусів і вивчили вміст файлу. В ньому дійсно знаходилася інформація про небезпечні об’єкти і склади з великими обсягами хлору, ПММ, вибухових речовин… Попередня перевірка інформації показала високу ступінь її достовірності, але через обмеженість у часових рамках ми докладаємо файл до статті для його більш детального вивчення фахівцями”, – написали на українському ресурсі, оприлюднивши кілька скріншотів.

При цьому в InformNapalm не виключають, що бойовиків “Трої” тримають в облозі саме російські ГРУ-шники: “Щодо облоги загону спецпризначення «Троя», бойовики якого повідомляють, що їх осаджують військовослужбовці ГРУ ГШ РФ. C високим ступенем імовірності можна припустити, що облогу можуть проводити спецназівці 346-ї БрСпН ГРУ РФ або 24-ї БрСпН ГРУ РФ, військовослужбовці цих бригад фіксувалися в розслідуваннях InformNapalm в Донецькій області”.

ф1ф2

Інформнапалм