Британці назвали ТОП-17 кращих автомобілів

45_main (1)
Skoda стала найкращим автомобілем у Великобританії

Вже більше 90 років британський бренд MG зберігає свої позиції якісного, надійного і стильного автомобіля.Тому результат рейтингу «Найкращий автомобіль», складеного британським виданням Auto Express, в черговий раз підтвердили високий статус MG. Так, бренд MG увійшов до трійки найкращих автомобілів.

Під час складання рейтингу від видання Auto Express було опитано понад 50 000 британських автомобілістів. Респонденти оцінювали свої автомобілі за 10 різними параметрами, серед яких надійність, якість збірки, практичність, витрати на експлуатацію, керованість, динаміка, їздовий комфорт, технології та інше.

Оцінка автомобілів проводилася за 100 бальною шкалою. За підсумками опитування були визначені найкращі та найгірші автомобілі. Результати опитування показали, що третій рядок у рейтингу популярності серед британських автомобілістів посідають легендарні автомобілі MG. Бренд отримав 88,98 бала зі 100 можливих, відставши від лідера рейтингу менш ніж на 1 бал.

Перше і друге місце на думку британських автомобілістів дісталося відповідно Skoda і Jaguar.

Нагадаємо, що цього року британський бренд MG святкує своє 90-річчя. І входження в трійку найкращих автомобілів Британії - хороший подарунок до ювілею.

Читайте також. Google створила перший автономний автомобіль без керма, педалей газу і гальма (Фото, Відео)

В Україні шанувальники британського бренду також мають можливість придбати автомобіль MG. На даний момент в Україні представлено 6 яскравих моделей цього легендарного британськогобренду: MG 3 Cross, MG 350, MG 5, MG 550, MG 6 з кузовом Hatchback і Sedan.

Джерело: Автоексперт