Кончаловський і Висоцька вперше прокоментували стан дочки

c7c7bb3c7ef05ed17c50a905760d30cf
Кончаловскі вперше розповіли про стан дочки / konchalovsky.ru

Російський режисер Андрій Кончаловський і його дружина, ведуча і актриса Юлія Висоцька, вперше після аварії прокоментували стан їх дочки Маші у соцмережі.

Знамените подружжя звернулося до преси із заявою, в якій сказали, що вся інформація, що з’являється в пресі, є недостовірною. Пара подякувала небайдужим людям за участь і розповіла, як почуває себе їх донька.

Читайте також. Розслідування резонансного ДТП – на контролі прокуратури

 

 

"Всі ви знаєте, що в жовтні 2013 року у Франції наша сім'я потрапила в серйозне ДТП. В результаті аварії постраждала наша дочка Маша, яка всупереч попередженням не застебнула ремінь безпеки. Маша отримала важку черепно-мозкову травму, але за щасливим збігом обставин залишилася жива - поблизу в одній з машин знаходився працівник рятувальної служби, який викликав медичний вертоліт, який доставив Машу в госпіталь в Марселі. Зусиллями французьких лікарів Маша була врятована.

Ми хочемо підкреслити, що всі повідомлення про хід реабілітації нашої дочки, які з'являються в пресі і не виходять безпосередньо від нас, недостовірні, тому ми просимо вас ігнорувати журналістські домисли. Зі свого боку ми заявляємо, що Маша поступово, але неухильно виходить з важкої травми і у неї є всі шанси повернутися до повноцінного життя.

Сьогодні ми готові повідомити, що у Маші спостерігається позитивна динаміка перебігу хвороби і вона в стабільному стані. Ми ще раз щиро хочемо подякувати всім вам за участь у долі нашої дочки і розраховуємо на розуміння з боку журналістів і громадськості",

- йдеться в повідомленні.