12-річна дівчинка, яка народила в Рівному, відмовилася від сина

!2-річна ромка народила місяць тому
12-річна ромка народила місяць тому

Стало відомо, що неповнолітня ромка, яка нещодавно народила хлопчика, відмовилася від дитини, пише clutch.

12-річна дівчинка ромської національності із Закарпаття, яка народила дитину 12 вересня в місті Рівне, прийняла рішення відмовитися від новонародженого сина. У хлопчика був дефект в розвитку, але аномалію можна прибрати за допомогою хірургічного втручання.

Після виписки неповнолітня мама поїхала додому, а дитина залишилася в пологовому будинку, оскільки вона не могла повноцінно за нею доглядати. Зрештою, як повідомив керівник служби у справах дітей Андрій Міщеня, дівчинка відмовилася від сина. Найближчим часом хлопчика переведуть в будинок дитини.

Нагадаємо, 12-річна ромка народила в одному з пологових будинків Рівного. Головний лікар рівненського пологового будинку розповіла як усе сталося. За її словами, дівчинка потрапила в пологовий будинок о другій ночі в супроводі 27-річної матері. Її забрали зі сміттєзвалища на околиці міста.

Пологи пройшли нормально, однак тривали аж 10 годин. Дівчинка народила сина самостійно, кесарів розтин робити не довелося.

Також стало відомо, хто батько новонародженого хлопчика. Йому 20 років, він не відмовляється від дитини, готовий стати їй батьком. Однак за законом України йому загрожує за розбещення малолітніх  від 5 до 8 років позбавлення волі.