12 бійців АТО отримали сертифікати на квартири у Тернополі (Фото, Список одержувачів)

Бійців АТО, які отримають житло в обласному центрі, визначала спеціально створена для цього комісія. 12 кандидатів, яких члени комісії підтримали одноголосно, отримали сьогодні на засіданні сесії міськради з рук міського голови Тернополя відповідні сертифікати.

Тернопільська міська рада оприлюднила і список цих бійців АТО. Це представники ДУК, ЗСУ, СБУ, батальйону «Тернопіль»: Валерій Чоботарь, Іван Гуня, Андрій Джерелейко, Василь Бісовський, Руслан Муляр, Віталій Фидрин, Сергій Бурка, Руслан Андросюк, Ярослав Антонюк, Василь Сентик, Олександр Іриця, Едуард Дарзуля.

Визначали прізвища тих, хто отримав квартири, представники спеціально створеної комісії, у яку входять самі учасники АТО та громадські організації.

ф1ф2 «Хочу привітати учасників АТО, наших бійців, Героїв, які пройшли війну, захищають країну від окупанта та продовжують працювати на благо нашої країни, з отриманням квартир, – зазначив очільник Тернополя. – Від громади міста щиро дякую вам за вашу хоробрість та бажаю міцного здоров’я, щастя та миру в Україні».

Боєць АТО із позивним «Мамонт» Роман Мельник подякував міському голові Сергію Надалу та забудовнику за виділені квартири.

«Хочу подякувати міському голові Сергію Надалу за те, що він дотримав слово та створив спеціальну комісію, яка самостійно визначала потенційних власників квартир. Дуже важливо, щоб громада знала, що влада ні на мить не впливала на вибір жодного прізвища у цьому списку, - зазначив учасник АТО. – Також хочу висловити подяку забудовнику, який також дотримав слово та надав сертифікати на квартири».

В іменних сертифікатах написано, що ним виконком міськради засвідчує намір передати майнові права на квартиру із вказанням її загальної та житлової площі та адреси відповідно до рішення виконкому від 23 лютого 2016 року.

ф3ф6