11 подружніх пар з Аргентини приїхали в Україну за своїми дітьми, народженими від сурогатних матерів (Відео)

Фото ілюстративне

Як повідомляє Радіо Свобода, сьогодні вночі чартерний рейс приземлився в зачиненому на карантин аеропорту «Бориспіль». Прибулих зустрічала посол Аргентини в Україні Елена Летісія Тереса Мікусінскі.

«Ми дуже занепокоєні, адже Аргентина закрила кордони до вересня і якщо нам не дозволять в’їзд до цього часу, ми собі навіть не уявляємо, як будемо жити в чужій країні з немовлям упродовж чотирьох місяців», – додала Монтеро.

https://www.radiosvoboda.org/a/30643287.html

Перед цим МЗС України дало дозвіл на в'їзд до України батькам з Аргентини, які через закриті кордони не могли забрати своїх дітей, народжених від сурогатних матерів. Всі іноземці повинні пройти обов’язкову обсервацію.

Після того вони оформлятимуть дитячі паспорти і відшукуватимуть можливість повернутися додому. Мати одного з малюків Андреа Монтеро заявила, що Аргентина закрила кордони до вересня, і якщо їм не дозволять в'їзд до цього часу, то вони не уявляють, як житимуть в чужій країні з немовлям упродовж кількох місяців.

https://www.radiosvoboda.org/a/30643287.htmlЗазначимо, на Facebook-сторінці "Родина на FB" опублікували відео, у якому йдеться про те, що у столичному готелі "Венеція" перебувають 46 дітей, народжених методом сурогатного материнства. На записі медперсонал клініки "БіоТех" розповідає, що діти у гарному стані, ними опікуються.