“Гумконвой Путіна” привіз запчастини для ремонту військової техніки терористів – Тимчук

111Представники незаконних збройних формувань на сході України почали ремонтувати своє озброєння та військову техніку, які уже протягом тривалого часу застосовувалися для ведення бойових дій з українськими силами АТО. Про це повідомив лідер групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

Російські військові експерти наполягли на тому, аби терористи на українському Донбасі почали ремонтувати техніку та зброю, які вже тривалий час експлуатуються в ході бойових дій. Ремонтні пункти були організовані прямо на місцях призначення.

Також були створені спеціальні «ремонтні бригади», які, власне, і займаються ремонтом.

Нові запчастини та всі матеріали, необхідні для потреб ремонтників, надсилаються з Російської Федерації так званими гуманітарними конвоями, які нібито везуть допомогу для постраждалих жителів Донбасу.

«У н. п. Сніжне, Макіївка, Червоний Промінь і Перевальськ організовані передові бази постачання і ремонту, в основному на потужностях місцевих промислових підприємств і спеціалізованих ремонтних потужностях», – поінформував Дмитро Тимчук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у зоні проведення антитерористичної операції російсько-терористичні війська відновлюють сили, поповнюють свої запаси зброї та живої сили. Зокрема, за словами Тимчука, для цього використовують район населених пунктів Старобешеве, Комсомольське та Новокатеринівка.