107 променів у небо: у Києві віддали шану героям Небесної сотні (Відео)

Фото - Sobkor.net
Фото – Sobkor.net

107 людей – стільки людей загинули під час Революції гідності за те, щоб Україна була вільною суверенною демократичною країною.

20 лютого 2014 року – найкривавіший день Майдану: тоді по мирних протестувальниках почали стріляти бойовими набоями.

Родини героїв Небесної сотні кажуть, що розуміють, за що саме загинули їх близькі і поділяють високі ідеали загиблих, однак найгірше, що і через 5 років за смерть понад сотні людей ніхто досі не покараний.

Читайте також: «Я встигла побачити «беркута», що цілиться у мене», — Олена Білозерська про найкривавіші події Майдану (Відео)

Тим часом Кабмін на своєму засіданні заявив, що родини Героїв Небесної сотні і в майбутньому не покине без державної опіки – Уряд України анонсував купівлю житла для родин загиблих на Майдані.

Читайте також: П’ята річниця Революції гідності: у Михайлівському соборі відслужили панахиду за героями Небесної сотні (Відео)

Ті ж, хто ввечері 20 лютого прийшов на Майдан, щоб засвідчити свою шану під час спрямування в небо променів Гідності пам’яті героїв Небесної сотні, запевняють, що Революція Гідності була недаремною задля України і нинішніх та майбутніх поколінь її громадян.

БІльше – у відео Вікна новини