“100 кращих товарів України”: переможці конкурсу на Тернопіллі – вісім підприємств

100_tovarovВісім підприємств Тернопільщини представлятимуть область на загальнодержавному етапі Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України».

Про це повідомили на засіданні регіональної конкурсної комісії, яке відбулося 22 серпня. Однак назви фірм на сайті ОДА не оприлюднили.

Читайте також. Тернопільські бізнесмени будуть у конкурсі “Кращий вітчизняний товар-2014″, якщо “потягнуть” організаційний внесок

Загалом у регіональному етапі конкурсу взяли участь 43 підприємства області, які виготовляють продовольчі та промислові товари, товари виробничо-технічного призначення, виконують роботи та надають послуги у побутовій і виробничій сферах.

- Участь у конкурсі – це можливість розширити ринки збуту своєї продукції, порівняти її  з кращими вітчизняними і зарубіжними аналогами, а також   привернути увагу нових торгових партнерів, - зазначив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра. - Результати конкурсу вкотре підтвердили, що продукція, вироблена на Тернопільщині, - високої якості і відповідає необхідним нормам та стандартам.

Читайте також. На Тернопіллі розробили проект “Нова школа”. Аналогів в Україні він не має

Нагадаємо, Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» проводять в Україні з 2002 р. Він організовується з метою об'єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, а також сприяє впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління якістю продукції.

Довідково. Конкурс проводять у три етапи: підготовчий, регіональний та загальнодержавний.​