“100 грн? Немає таких хабарів нині на дорогах”, – головний міліціонер Тернопілля (Відео)

P1140049-nНачальник Тернопільського обласного управління міліції Олександр Богомол не задоволений ситуацією в ДАІ краю і не приховує цього.

Він розповів журналістам, що хоче, аби реформа ДАІ відбулася якомога швидше і рішучіше. Мовляв, по-іншому ситуацію з хабарництвом на дорогах не вирішити.

Читайте також. «Я за свою посаду не платив», — головний міліціонер Тернопілля (Відео)

З цього приводу пан Богомол мав окрему розмову із Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Тоді ж йшлося і про вирішення кадрових питань у патрульній службі, і про «видимість» боротьби з хабарництвом. Саме видимість, а не справжню боротьбу з хабарами, на думку пана Богомола, показують нині у статистиці місцеві ДАІвці.

Йдеться про 14 задокументованих фактів спроб дати хабар працівнику ДАІ при виконанні ним обов’язків на дорозі. Такою статистикою нині хваляться в обласній ДАІ.

– Мені про це вже навіть друзі повідомляють, – каже він. – Але я їм кажу: треба було дзвонити мені до дачі хабара, щоб це можна було задокументувати. Нещодавно у ДАІ зареєстрували дачу інспектору 100 грн. Це, як на мене, – штучне накручування показників. Немає таких хабарів нині на дорогах! Я казав начальнику обласної ДАІ, що мене така робота не цікавить. Усі ж знають, скільки насправді коштує відкупитися через якесь порушення.

Читайте також. Шахраї на Тернопіллі дискредитують честь і гідність міліції

За просте порушення, за словами пана Богомола, водії платять від 500 до 1 тис. грн. За керування в стані алкогольного сп’яніння – 5 тис. грн, адже в цьому разі – серйозніші наслідки.

Так, на думку пана Богомола, слід змінювати кадровий склад ДАІ. Мають прийти нові люди – незаплямовані і не знайомі зі старими схемами. Викорінити корупцію також  можна завдяки постійній відеореєстрації дій правоохоронців.

– У салоні службового авто відеореєстратор має працювати постійно, на нагрудному знаку – веб-камера. Якщо камери будуть систематично ламатися чи відключатися, то такому працівнику доведеться шукати інше місце роботи, – наголосив він. – Сподіваюся, ініціативи міністерства щодо реформування відомства дадуть результати і нам таки вдасться побороти корупцію в ДАІ…

До речі, не задоволений головний міліціонер краю і співпрацею підрозділів ДАІ із іншими правоохоронцями. Так, саме ДАІвці мали б повідомляти інформацію колегам про сумнівних пасажирів, підозрілий вантаж тощо. Згодом карні підрозділи чи відділ боротьби з економічною злочинністю мав би базу даних для перевірки і це поліпшило б якість роботи та пришвидшило б усе.

Софія Левицька