1,5 мільйона щеплень від Covid-19 на тиждень: МОЗ розіслало рознарядку в регіони

Україна спроможна задовольнити потребу у вакцинації на рівні 1,5 мільйони доз на тиждень.

Про це з посиланням на міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка повідомляє пресслужба МОЗ.

Як ідеться в повідомленні, за дорученням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля для регіонів країни встановлено виконання цільових показників з охоплення вакцинацією проти Covid-19 на рівні 1,5 мільйона щеплень на тиждень. Відповідне доручення вже підписане міністром охорони здоров’я та надіслане до виконання.

"Кожна область відповідно до своїх можливостей отримала певну кількість щеплень, яку цілком може виконати. Усі поставлені цілі реальні, затверджені і окремі регіони, наприклад Полтавська та Херсонська області вже довели спроможність досягти поставлених урядом рівнів охоплення вакцинацією", - поясним міністр Ляшко.

Зазначається, що найвищий добовий рекорд, який було встановлено останнім часом, - 193 тисячі щеплень.

"Із входженням у червоний рівень епідеміологічної небезпеки Херсонська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька та Одеська області вийшли у лідери щеплень першою дозою за добу. Кількість щеплень зросла вдвічі", - повідомили в МОЗ.

Як наголосив Віктор Ляшко, тепер головне завдання для місцевої влади збільшити кількість центрів вакцинації і зробити графік їх роботи максимально зручними для людей, які прийдуть вакцинуватись.