“Ти стала старою, товстою і непривабливою! – сказав чоловік дружині через 12 років – історія зради

Почула від подруги таку історію: її знайома, Катя була в щасливому як здавалося шлюбі, троє дітей, розумних і красивих, чоловік на хорошій посаді, хороший достаток в сім’ї.

Сама вона приваблива жінка, нехай і з невеликою зайвою вагою, та й господиня вона чудова. Чоловіка дуже любила і довіряла йому.

Але він раптом став підозрілим, то пізно повертається, то з телефоном піде розмовляти в іншу кімнату надовго, то вечеряти відмовиться, грошей став давати мало і під звіт, квіти і подарунки залишилися в далекому минулому.

В результаті підозри підтвердилися, вночі на телефон прийшла смс, коли чоловік спав міцним сном після банкету. Дружина не втрималася і подивилася, занадто багато підозр було останнім часом…

Коханкою виявилася колега по роботі, як це часто буває, молода і приваблива жінка.

Це був страшний удар для Каті. Всі 12 років вона була надійним тилом для свого чоловіка, терпіла всі його зриви, народжувала йому дітей, так як він хотів велику сім’ю, кинула інститут і тепер все?

Вночі вона не змогла заснути, а на ранок не витримала і сунула телефон під ніс чоловікові. На подив він спокійно сприйняв новину що дружина в курсі його коханки і знизав плечима.

Тоді Катя запитала:

– Чому?

– Ти стала старою, товстої і непривабливою!

Відповідь її розчарувала. Від такого відвертого цинізму Катя остовпіла.

Всі роки починань, підтримки, народження дітей перекреслив трьома фразами. Першою її реакція була кинути телефон в обличчя чоловікові, зібрати дітей і виїхати до мами. Але поміркувавши, зрозуміла це не вихід.

Тулитися в маминій в однокумнатній квартирі вчотирьох, зривати дітей з престижної школи, залишити все нажите потом і працею коханці чоловіка, ні, тільки не це.

Залишається терпіти і жити далі… А як би ви вчинили на місці Каті?