Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі, друзі засуджують, а мені так добре – історія любові

У вихідні я іноді підробляю в таксі. Робота не складна, а клієнти трапляються різні. Минулої суботи я забрав біля бару чоловіка. Їхати треба було далеченько. Під час поїздки він розповів мені дуже цікаву історію.

Далі з його слів. Рік тому я познайомився з Юлею на березі Чорного моря. Я приїхав відпочивати один, а вона разом з мамою. Незважаючи на різницю у віці (мені 33 роки, а Юлі 21) нам вдалося знайти спільну мову. Після відпочинку Юля переїхала з рідного міста  в мою квартиру. Ми стали жити разом. Молода, красива, пустотлива Юля швидко підкорила моє серце. Я не став відкладати справу в довгий ящик і зробив їй пропозицію. Уже через два місяці після знайомства ми зіграли весілля. Найщасливішою на нашому весіллі була моя новоспечена теща Маргарита Олександрівна. Вона голосніше за всіх кричала: «Гірко» і була найактивнішою у весільних конкурсах. Чим більше я пізнавав Маргариту Олександрівну, тим сильніше вона мені подобалася. Чудова жінка.

У вихідні я іноді підробляю в таксі. Робота не складна, а клієнти трапляються різні. Минулої суботи я забрав біля бару чоловіка. Їхати треба було далеченько. Під час поїздки він розповів мені дуже цікаву історію. Далі з його слів. Рік тому я познайомився з Юлею на березі Чорного моря. Я приїхав відпочивати один, а вона разом з мамою. Незважаючи на різницю у віці (мені 33 роки, а Юлі 21) нам вдалося знайти спільну мову. Після відпочинку Юля переїхала з рідного міста  в мою квартиру. Ми стали жити разом. Молода, красива, пустотлива Юля швидко підкорила моє серце. Я не став відкладати справу в довгий ящик і зробив їй пропозицію. Уже через два місяці після знайомства ми зіграли весілля. Найщасливішою на нашому весіллі була моя новоспечена теща Маргарита Олександрівна. Вона голосніше за всіх кричала: «Гірко» і була найактивнішою у весільних конкурсах. Чим більше я пізнавав Маргариту Олександрівну, тим сильніше вона мені подобалася.

Єдине чого я не розумів чому вона досі одна. Чоловік її кинув кілька років тому, а нового залицяльника не знайшлося. З дружиною вийшло все з точністю до навпаки. Вже через чотири місяці після весілля романтика і закоханість повністю зникли з наших відносин. На зміну їм прийшли сварки, образи, непорозуміння, претензії. Ми до останнього намагалися вирішити ці проблеми, але мабуть різниця у віці і різний світогляд дали про себе знати. Сім місяців спільного життя закінчилися повторним відвідуванням РАГСу. Після розлучення Юлька майже відразу поїхала в столицю, я ж залишився один.

Колишня теща була однією з перших, хто підтримав мене. Через пару тижнів після розлучення вона запросила мене в гості на чашку чаю. Я погодився не думаючи. На наступний ранок вона приготувала мені сніданок, після чого я поїхав за своїми речами. Так ми стали жити разом. Коли я розповів про це своїм друзям, то вони були шоковані. Я не очікував, що друзі будуть засуджувати мене. Вони говорили, що я ненормальний і нічого доброго з цього не вийде. Мені так і не вдалося пояснити друзям, що з Маргаритою мені набагато простіше, ніж з Юлею чи будь-якою іншою дівчиною, з якою я зустрічався.

У Маргарити ніколи не болить голова, вона завжди смачно нагодує, із задоволенням дивиться зі мною футбол. Я відчуваю кожен день, як вона цінує і любить мене. Її вік не має для мене значення. Краще я буду жити з досвідченою і зрілою жінкою, ніж з наївним недолітком. На цьому поїздка закінчилася. Клієнт розрахувався і впевненою ходою попрямував до під’їзду. Я не відразу став брати наступне замовлення. Сидячи в заведеній машині я намагався осмислити почуте. Мені було складно повірити, що так буває.