“Подалі від тих, хто вас не любить: а ще – зніміть окуляри і протріть добре очі”

Намагайтесь не комунікувати з людьми, котрі вас не люблять.

Уникати їх самих, ситуацій, в котрих є ризик з ними зіткнутись і локацій, де вони розташовані та перебувають. Навіть коли це ніби необхідно заради якогось результату чи заробітку і ми переконуємо себе, що нам це конче тре і варто потерпіти. Але таке терпіння завжди закінчується в мінус або в нуль і отриманий негатив повністю нівелює здобуте.
Спілкування з людьми, котрі нас не люблять, нагадує смерть від тисячі порізів. Кожен укол чи поріз не є смертельним і поверхневим, але сумарно вони знесилюють і обезкровлюють.
Комунікація з такими людьми – це як дивитись на себе у дзеркало, засране мухами. Ти можеш бути в чудовому настрої і прекрасному гардеробі, але з іншого боку бачитимеш щось мутне і все у мушиному гімні.
Людям важливо бачити себе в очах оточуючих, в силу своєї соціальності і отримувати періодичні фідбеки. А в токсичному середовищі ми швидко втомлюємось і отруюємось. І тому вкрай важливо дуже ретельно обирати собі оточення, максимально чисте та без оптичних аберацій, щоб бачити себе якнайкраще і найчесніше. І навіть якщо сліди мушиних посиденьок будуть на нас самих – ми знаємо, як це виправити. А оточення не виправити ніяк.
Можна лише змінити.

Володимир Гевко