“Ми прали дітям пелюшки вручну і готували кашки самі, а не за допомогою мультиварки!” – чому свекрухи невдоволені

В мене є дві невістки. І я не можу зрозуміти, чому сучасні жінки такі ледачі? Джерело

Фото ілюстративне

Вони обидві вважають,що вони прекрасні господині, хоча в них в домі купа пилу,а речі в шафах складені неохайно. А ще вони обидві налаштовані проти мене за те, що я іноді їх сварю за недотримання елементарних правил. Навіть не те, що сварю, а просто підказую і вчу, як це має бути правильно!

Перша невістка жила з нами майже рік. Дивно, але для протирання пилу з поверхонь їй необхідний був засіб з Пульверизатором, мабуть, на її думку, більше ніяк пил не збити. Продемонструвала їй «класику» з вологою і сухою ганчіркою, вуаля – і все чисто. Вона тільки фиркнула. З підлогою взагалі проблема виявилася: без швабри ніяк! Тобто, щоб просто не нахилятися.

Я до сих пір мою підлоги руками в три дії: зволоження, збір бруду, і витирання насухо. Я помию кожну ділянку, прогнусь і під шафу, і крісла всі відсуну. Невістку це просто бісило, каже: «Робити вам нема чого на пенсії, ось ви і корчитеся!». Мабуть, перша невістка передала другій, що жити зі мною важко, тому ще перед весіллям «друга партія» молодих відразу зняла собі квартиру, а старша невістка з чоловіком взяли іпотеку. Не те, щоб ми з дівчатами в поганих відносинах, але вони не в захваті від мого візиту до них. Я постійно дивуюся: чому, маючи в будинку по одній дитині, у них збирається гора посуду в раковині? Чому кожна з них користується якоюсь чудовою шваброю зі спеціальним відром, яка просто розвозить бруд по підлозі? Чому не можна випрати одночасне прання руками, а треба накопичувати величезну купу, щоб все запхати в машинку? Невже важко попрацювати кистями рук, замість того, щоб просто натискати кнопки?

Одна з невісток (молодша) постійно дивиться мотивуючі ролики в інтернеті: як легко і просто прибрати квартиру, мабуть мої настанови її не хвилюють. В результаті купує всілякі засоби і розтирає по всій квартирі піну. Я раз їй сказала: «Тільки без образ, давай так – ти відпочиваєш, а я на своєму прикладі покажу тобі, як і що треба правильно робити». Причому, я не стала користуватися її новомодними засобами, брала тільки все «народне»: господарське мило, пральний порошок, оцет, нашатир, соду і перекис водню. До вечора її квартира просто блищала! Вона чесно зізналася: «Ну не можу я так!».

В принципі, якщо б я одна така була, так ні ж! Всі мої подруги, у кого є невістки і дочки, всі скаржаться на те, сучасні дівчата взагалі заледащіли, і крім хімічних засобів і електроприладів нічого не визнають! Деякі взагалі мають роботи-пилососи та посудомийні машини, а ще скаржаться, що втомлюються від домашнього господарства. Так, ми старого гарту, ми прали дітям пелюшки вручну і готували кашки самі, а не за допомогою мультиварки! А уявіть, шановні невістки, якщо завтра у вас відберуть всю цю техніку і засоби? Що ви робитимете? Так ви ж брудом заростете! Ми не чіпляємося, нам прикро, що наші сини з вами живуть!

Так, ми – свекрухи, набагато спритніші й мудріші, так що вчіться вже у нас! Ви ж повинні передавати свої вміння своїм дочкам, щоб в будь-яких умовах марафет вміли наводити і перед чоловіками не ганьбити себе! Прибирання, завдяки нашим хитрощам, набагато економніше в грошах і до праці привчає з малих років, навіть якщо вона складніша. При хорошому підході в будинку ні пилинки, і це без ваших сучасних озонаторів і іонізаторів. Прислухайтеся, дівчатка, до наших порад і відсуньте в кут всю вашу техніку.