“Мій чоловік сказав, що мені пора худнути, і забрав з моєї з моєї тарілки дві котлетки” – історія любові

У мене зараз троє дітей. Старшому, Артему, 5 років, Маринці – 3, і Олексію всього пів року. Бути мамою трьох малих дітей не просто. Я практично нічого не встигаю, про догляд за собою я і зовсім забула. Джерело

Коли ми з чоловіком познайомилися, мені вже було вже майже 30. Всіх подружок заміж віддала, а сама ніяк не могла собі пару знайти. Жила так: дім-робота, робота-дім. І тут Олександр. Високий, колишній баскетболіст, керує відділом. Я і не думала, що сподобаюся йому. Він мене через місяць з мамою познайомив, я подумала, значить, все серйозно. Аби кого до мами ж не поведуть.

Свекруха в мене чудова, нічого сказати не можу. Вона мене любить, якщо ми з Олександром і сперечаємося, вона завжди на моїй стороні. Вже після весілля Наталя Петрівна, моя свекруха, мені зізналася, що це вона підштовхнула сина до одруження. Вона як мене побачила відразу сину заявила: «Дівчинка хороша, тебе любить. Давай одружуйся, не тягни». Так що весілля ми зіграли через пів року.

Потім Артем народився. Я відтоді не працюю. З декрету в декрет ходжу. Старших в садок не віддаю, я адже вдома все одно. Ходимо на різні розвивальні заняття, Артем на танці ходить і на малювання. Так що спілкування дітям вистачає. Одним словом, мама я чудова.

Але є одна проблема – після народження дітей я дуже поправилась. Ми коли з Олександром познайомилися, я 49 кілограм важила. Дівчинка-кульбаба була. Ну і в спортзал ходила 2 рази в тиждень після роботи. А зараз коли? З трьома дітьми. Пробувала вдома займатися, але то діти виснуть, заважають, то відчуваю себе погано. Ось і важу вже під 80.

Чоловік спочатку мене ведмежам і танчиком жартома називав. Навіть говорив, що мені йде такою кругленькою бути. А зараз вже не жартує. Йому відверто це почало не подобатися.

На минулих вихідних ми сіли обідати, я поклала собі в тарілку три котлети. Мій чоловік сказав, що мені пора худнути і забрав дві, залишивши мені всього одну котлетку.

А потім додав: «Ти недоглянута. Так що якщо мені сподобається інша жінка, нарікай на себе. Я одружився на стрункою і спортивною дівчиною, на яку ти зараз зовсім не схожа».

Мені було дуже неприємно від цього. Ні, я б звичайно рада в салон сходити, манікюр і педикюр зробити. Масаж. У косметолога теж давно не була. Маски сама роблю вдома. А грошей на все це де взяти?

Чоловік заробляє добре. Але трьох дітей нагодувати і одягнути треба. Артемові гуртки оплатити. Квартплата, кредити. Олександру потрібен пристойний одяг, він керівник як-ніяк. Наталі Петрівні допомагаємо. Ось і все, на мене нічого не залишається.

Та й взагалі, я після своїх 49 кг, тепер не можу навіть одяг собі вибрати. Приходжу в магазин, приміряю, що не одягни – почуваю себе слоном. Я вже втратила віру, що колись зможу схуднути. У мене одна надія на свекруху. Вона мене любить. А чоловік, сподіваюся, сім’ю не кине, щоб маму не засмучувати.