Вірус мутував: лікар назвав новий симптом Covid-штаму “Дельта”

Фото з вільних джерел

Штам “Дельта” ввірвався в Україну та набирає обертів. Лікарі зазначають, що цей штам коронавірусу є більш небезпечним за традиційний “китайський” та відрізняється симптоматикою.

 Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook заявив головний лікар одного з діагностичних центрів Львова Тарас Жиравецький.
Лікар роповідає що,  у пацієнтів приєднується бактерійна інфекція, яка не так легко піддається лікуванню навіть сильними антибактерійними препаратами.
Окрім цього стан пацієнтів, хворих на цей штам, є досить непередбачуваним. В один момент може різко погіршується ситуація, і рясне пиття не допомагає.
Лікар розповідає, що саме проблеми із травленням, є найчастішим симптомом цього штаму. Також інколи пацієнти описують такий симптом, як біль у попереку чи м’язах.

“На жаль, цього разу британські вчені таки виявились праві, що мутант діє на нас інакше. Слухайтесь порад лікарів вдома, бо інакше доведеться слухатись у лікарні”, – підсумував Тарас Жиравецький.

Штам «Дельта» значно заразніший та може викликати більш серйозні захворювання, ніж усі інші відомі. Також вірус мутував і пристосувався до нових умов.

Науковці та лікарі основними симптомами штаму називають інтенсивний біль голови, першіння у горлі, гарячка і кашель.
А основним засобом захисту науковці вважають вакцинацію.