“Вбиває не отрута, а доза”: підсумки спеціалістів, чому вірус SARS-Cov веде себе як отрута

Вбиває не отрута, а доза. Якщо інтегрувати інформацію із різних каналів, включаючи власний досвід, вірус SARS-Cov веде себе як отрута, важкість протікання залежить від дози. Більш менш в новинах довіряю німецькій хвилі (DW.COM), німці бюрократи і педанти. В них там є вірусологи Хендрик Штреек і Кристиан Дростен, до яких прислухається не тільки Меркель, а і весь світ, вони підтверджують цю думку.

Про це пише на своїй сторінці у Facebook Анатолий Таранюк.

В них ще є одна думка про зараження через поверхні: "Ми виявили вируси на предметах чи дверних ручках. Один раз навіть в воде із унитазу після того, как в людини була діарея. Однак нам ні разу не удалось виростити із них діючі віруси. це по меншій мірі вказує на те, що більшість людей заражаються через доторкання із поверхнею", - підкреслив Штрек в інтервю тижневику Die Zeit.

Тобто, якщо ви хворі і пчихнули і ваша слина попала на якісь поверхні, і якщо хтось інший не буде лизати тут же ці поверхні - він не заразиться. Щоб заразитись, потрібно, щоб ви вдихали видих хворого на близькій відстанні, менше 3х метрів. Ну а потім РНК вірусу має потрапити на слизові оболонки вашої носоглотки, а далі все залежить від вашого імунітету.

Відносно маски. Отвори в медичній масці в двісті раз більші за розмір вірусу. Але це не об'ективно. Віруси самі по собі не літають і не живуть, вони видихаються з маленькими краплинами слизу, які частково можуть затримуватися на тканині маски. А тепер, якщо одноразову маску ви носите тижнями, уявіть собі наскільки вона є інфікованою і наскільки небезпечно через неї дихати. Ілюстрація взята з Інтернету.