В Україні почали діяти оновлені карантинні зони: подробиці обмежень

Як повідомляє МОЗ України карантин продовжили до 30 квітня. У залежності від від ситуації з коронавірусом в областях вводитимуть також червону, помаранчеву та зелену зону карантину.


Відомо, що Україну ділитимуть на зони виключно за регіонами, а не за окремими населеними пунктами, як це було раніше

Івано-Франківщина – у червоній зоні

Через складну епідемічну ситуацію з 22 лютого Івано-Франківську область місцева влада ввела у червону зону карантину.  На Івано-Франківщині ввели червону зону карантину: які нові обмеження У регіоні заборонили роботу торгових центрів, кінотеатрів та інших розважальних закладів, а також проведення культурних та релігійних закладів. Щоправда, продовольчі магазини та ринки не закривають.

Крім того, на Прикарпатті облаштували 16 карантинних блок-постів, 5 з яких працюють цілодобово. Також в Івано-Франківську розгортають мобільний госпіталь, що забезпечить 120 ліжкомісць.

Крім того, до червоної карантинної зони з 26 лютого Прикарпаття  На Прикарпатті з 26 лютого діятиме червона карантинна зона: які обмеження віднесла й Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Там буде заборонена посадка та висадка пасажирів на регулярні та нерегулярні рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом. На в'їздах-виїздах в область працюватимуть контрольно-пропускні пункти, людям мірятимуть температуру.

Комісія також дала доручення головам Закарпатської та Чернівецької обласних державних адміністрацій стежити за ситуацією на місцях.

Обмеження на Буковині

З 1 березня 2021 року у Чернівецькій області значно посилять карантинні обмеження, адже регіон потрапив до червоної зони карантину. Там заборонять роботу кафе, шкіл та ТРЦ. Таке рішення ухвалили 27 лютого під час позачергового засідання Держкомісії з питань ТЕБ та НС.

Які обмеження діятимуть на Буковині

  • Заборонять роботу кафе, барів та ресторанів. Виключенням є лише адресна доставка.
  • Функціонування навчальних закладів припинять. Це не стосується роботи дитячих садків та закладів професійної освіти.
  • Під забороною також опиняться розважальні центри та зони відпочинку в торгових центрах.